У скільки років відкривається головка?

У скільки років відкривається головка?

Вас консультує Ольга Олегівна Белякова, дитячих хірург, дитячий медичного центру Дитячий лікар. Вона відповість на будь-які питання про патології сечостатевої системи у дітей (аномалії будови чоловічих статевих органів, запалення статевих органів, фімози, водянки яєчка, варикоцеле, зміни в аналізах сечі, патологія нирок і т. д.); про діагностику і видаленні гриж у дітей ; про різні новоутвореннях на шкірі і підшкірній клітковині у дітей; про підрізання вуздечки язика. Увага! Ольга Олегівна є дитячим фахівцем, тому консультує пацієнтів віком до 17 років включно.

1996 закінчила ВГМУ 19961997 рр.. клінічна інтернатура з дитячої хірургії на базі ВГМУ 2002 сертифікаційний цикл з дитячої хірургії на базі ВГМУ

2005 первинна перепідготовка з дитячої хірургії на базі ВГМУ 2007 сертифікаційний цикл з дитячої хірургії на базі ВГМУ 2008 сертифікаційний цикл з дитячої 2012, 2013 рр.. проходження школи з дитячої урології-андрології з міжнародною участю, м. Москва З листопада 2013 консультативний прийом у медичному центрі ДВФУ (о.

Російська).

У скільки років відкривається головка?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!