Як зв’язати малюнок?

Як зв'язати малюнок?

Як зв’язати рукавички спицями? Вашому малюку дуже сподобаються рукавички пов’язані візерунком чебурашка, який зв’язати візерунок можна вирішити разом з малюком. Основний нитки жовтого кольору грам 50, залишки нитки чорної і зеленої (для вив’язування малюнка), 5 спиць, шпильку, в’язання гумка 1 х 1, панчішна. На 4 спиці набираємо 40 петель (10 петель на 1 спицю), 1 х 1 5 см. Додаємо 5 петель (на 1 спицю 2 петлі, на інші по 1 петлі), всі петлі в’яжемо лицьовими.

До пальчика (2-3 см.) вив’язувати малюнок по схемі 1. В’яжемо праву рукавичку, долоню, провязиваем 2 петлі, під пальчик НЕ провязивая знімаємо 7 петель на шпильку, на спицю набираємо 7 петель (), провязиваем 2 петлі, і 11 петель на наступній спиці, починаємо в’язати малюнок 2, який складається з 23 петель ( 21 петля малюнок і 2 петлі основного фону). За долоні в’яжемо малюнком 3. Зв’язавши малюнок закриваємо петлі по обидві сторони долоньки, (на початку спиці, спустимо 1 петлю провязивая разом дві петлі, нахил вліво, на наступній спиці дві останні петлі разом, нахил вправо), спускаємо всі петлі. Останню петлю закриваємо, нитка протягнемо на виворіт рукавички. В’яжемо пальчик: петлі з шпильки перекидаємо на спицю, навколо отвору під пальчик набираємо 10 петель на 2 спиці, петлі на трьох спицях.

Пров’язуємо 3 см., петлі закриваємо, нитка ховаємо на виворіт рукавички. схема малюнка 1: схема малюнка 2: схема малюнка 3: Другу рукавичку в’яжемо так само, відмінність лише у в’язанні пальчика. Якщо у в’язанні пальчика правої рукавички ми скидали петлі на шпильку з першої спиці (при в’язанні долоньки), при в’язанні лівої рукавички, пальчик в’яжемо на другий спиці долоньки (провязиваем 11 петель, 2 петлі, 7 петель пальчика знімаємо на шпильку, 2 петлі пров’язуємо) .

Вам важко в’язати? Використовуйте схему малюнка 2 і вишийте його на рукавичках. PS Якщо ця стаття вам була корисна, то натисніть ласка на кнопки соц мереж і напишіть свою думку! ) Найменші іграшки зв’язані гачком! ).

Як зв’язати малюнок?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!