Як зв’язати костюм?

Як зв'язати костюм?

Щоб зв’язати костюм, вам знадобиться пряжа, спиці або гачок відповідного розміру, нитки і голка. При виборі пряжі, зверніть увагу на її склад. Не варто вибирати синтетичне полотно, наприклад, так званий «дитячий акрил».

Він підійде для легких демісезонних речей, але в холоди не нагріє. Також, якщо ви візьмете повністю натуральну пряжу, виріб може швидко витягатися, особливо при пранні, і прийти в непридатність. Вибирайте процентне співвідношення 70% на 30%, природно, натурального волокна має бути більше. Про розмір необхідних гачка або спиць ви можете прочитати на етикетці пряжі.

Підбирайте правильну фурнітуру для кращої роботи і гарного малюнка. Якщо ви в’яжете штанці гачком, то їх необхідно починати знизу. Потім ніжки з’єднуються і в’яжуться загальні шортики. Наберіть необхідну кількість повітряних петель і з’єднайте їх у кільце.

Для того щоб виріб був щільним, в’яжіть звичайним стовпчиком без накиду. Коли будете в’язати верх штанців, пров’яжіть один або два ряди стовпчиком з накидом. Вийдуть отвори, в які можна буде вставити гумку.

Якщо в’яжете штанці на кругових спицях, то починайте зверху. Наберіть необхідну кількість петель, відповідне обхвату талії дитини. В’яжіть 3-5 см щільною гумкою — дві петлі лицьові, дві виворітні.

Потім переходьте на гладь — чергуйте: парні ряди — лицьовими петлями, непарні — виворітними. Дійшовши до кінця крокової лінії, розділіть в’язання на дві частини. Одну зберіть на шпильку, а іншу продовжуйте в’язати — це буде ніжка. Потім поверніться до решти петель і зв’яжіть другий штанину. Щоб штани щільно прилягали, низ ніжок в’яжіть гумкою.

Кофту найпростіше в’язати подетально. Виміряйте обхват талії дитини і розділіть отриману цифру надвоє. Наберіть потрібну кількість петель, пров’яжіть 10 рядів гумкою, а потім переходите на гладь. Дійшовши до пахв зменшите в’язання з боків, щоб утворилася пройма рукава.

Щоб зменшити в’язання, пров’яжіть по 2-3 петлі разом. Дійшовши до горловини, закрийте кілька петель по центру. В’яжіть окремо кожне плече. Таким же способом зв’яжіть спинку. Рукав починається з гумки, а потім трохи розширюється до пахви.

Щоб додавати петлі, робіть накиди, провязивая їх в наступному ряду. Закривайте рукав поступово, з країв прибираючи в кожному ряду по 2-3 петлі, щоб його верх був напівкруглим. Сшейте всі деталі. Обв’яжіть горловину гачком або на кругових спицях.

Вишийте малюнок, прикрасьте кофту брошкою.

Як зв’язати костюм?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!