Як зрозуміти, що почалися перейми?

Як зрозуміти, що почалися перейми?

Як я дізнаюся тому, що у мене почалися пологи? Пологи у кожної жінки проходять по-різному, і зафіксувати точний час початку пологів практично неможливо. Початок пологів пов’язано не з якимось одним єдиною ознакою або симптомом. Це цілий процес, в ході якого у вашому організмі відбувається ряд змін, спільно спрямованих на те, щоб ваш малюк з’явився на світ. На ранній стадії пологів, званої також

Невідступний біль у нижній частині живота або в попереку, часто спастичного характеру, що нагадує передменструальний період. Кров’янисті виділення (слизові виділення коричневого або червонуватого відтінку). Якщо виходить слизова пробка, що закриває шийку матки, це означає, що пологи можуть початися протягом декількох днів або навіть годин. Хворобливі скорочення матки, що відбуваються через регулярні та поступово зменшуються проміжки часу, що стають водночас все більш тривалими та інтенсивними.

Відходження вод, що, втім, означає дійсне початок пологів тільки в тому випадку, коли це супроводжується матковими скороченнями, що викликають розширення шийки матки. Ваше самопочуття на ранній стадії пологів залежатиме від того, перша це у вас пологи, наскільки ви чутливі до болю і як ви її переносите, а також від вашої внутрішньої готовності до майбутньої події.

Коли мені слід звертатися до лікаря? Ймовірно, ви зі своїм лікарем вже говорили про те, що зробити, коли, на вашу думку, пологи почнуться.

Але навіть якщо ви не впевнені, що час уже прийшов, не соромтеся подзвонити лікаря, якщо у вас є його телефон і ви обговорювали таку можливість заздалегідь. Лікарі та акушери звикли до постійних дзвінкам від жінок, які не впевнені в тому, що почалися пологи, і хочуть отримати пораду. Зрештою, для лікаря це є частиною роботи. До того ж сам тон і вираз вашого голосу вже скажуть лікаря про що, тому розмова в будь-якому випадку буде корисний.

Лікар поцікавиться, як часто відбуваються сутички, чи можете ви детально описати свої відчуття під час переймів, і розпитає вас про решту симптомах, якщо вони є. Якщо ви хочете народжувати в пологовому будинку або в пренатальному центрі, лікар може попросити вас, щоб оцінити ваш стан. Якщо акушер-гінеколог вирішить, що ви перебуваєте на ранній стадії пологів, то, залежно від того, як ви справляєтеся, і чи є у вас удома людина, він, можливо, порадить вам повернутися додому доти, поки пологи на перейдуть в . Вам обов’язково потрібно звернутися до лікаря, якщо: У вас відійшли води, або якщо ви запідозрили витікання навколоплідної рідини.

Ви відчули, що ворушіння плоду стало слабкіше звичайного. У вас відкрилося маткова кровотеча (незначна кількість кров’янистої слизу не в рахунок). Ви відчуваєте озноб, сильні головні болі, зміни зору або болі в животі. Ознайомтеся також зі списком. Що я повинна робити на ранній стадії пологів?

Це залежить від часу дня, від ваших уподобань і самопочуття. Якщо ви зберігаєте, це сприятиме нормальному процесу пологів і допоможе вам впоратися з переймами, тому робіть все, що вважаєте за потрібне, щоб зберігати спокій. Ви можете, наприклад, подивитися улюблений фільм, просто відпочити, або попросити когось із знайомих або родичів зайти і скласти вам компанію. Можна чергувати прогулянки з відпочинком, або ж спробувати прийняти теплу ванну або душ, щоб полегшити біль і заглушити неприємні відчуття.

Спробуйте відпочити, якщо ви в змозі це зробити, щоб краще підготуватися до майбутніх пологів. У початковій стадії пологів іноді виникає відчуття голоду, і ви можете спокійно їсти і пити, якщо у вас з’явиться таке бажання. Це допоможе вам зберегти хороше самопочуття і дасть можливість відпочити.

Рання стадія пологів прекрасна можливість поекспериментувати зі зміною положення тіла і, щоб подивитися, наскільки вони допомагають вам впоратися з переймами тепер, коли сутички і справді почалися! Чи може бути так, що у мене почалися перейми, а пологи не починаються? Так. Коли починаються пологи, шийка матки поступово згладжується і розкривається.

Деякі жінки сильніше відчувають біль від маткових скорочень перед тим, як шийка матки почне розширюватися. Лікар при огляді зможе підтвердити, чи дійсно в стані шийки матки відбулися зміни. Якщо дитина перебуває в (коли його голова внизу, а спина звернена вашій спині), то потрібно більше часу, для вставляння голівки у вхід малого таза, і щоб пологи почалися правильно. Ви можете відчувати при цьому безладні, але несильні сутички, супроводжувані відчутною болем у попереку. Лікар підкаже вам, як вести себе в домашніх умовах, поки сутички не посиляться.

Щоб заспокоїти біль, можна спробувати прийняти теплу ванну або зробити. Відчую я, що пологи скоро почнуться?

Можливо. Ознаки наближення пологів: відчуття деякого полегшення (коли головка дитини починає опускатися, переміщаючись в тазову порожнину); ви, можливо, при цьому також відчуєте, що тепер можете більш глибоко дихати і більше їсти, але, в той же час, позиви до сечовипускання у вас почастішали частіші і значно інтенсивніші, ніж Розкажіть про те, як почалися ваші пологи, в.

Як зрозуміти, що почалися перейми?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!