Як зробити загальну папку?

Як зробити загальну папку?

Теги:, Часто для передачі інформації по внутрішній мережі та спільного доступу до даних виникає необхідність розшарити папку (від англ. Share ділитися, розподіляти), що містить ці дані. Створення загальної мережевої папки є одним з важливих елементів, при цьому, процес це досить простий і займає всього кілька хвилин. Отже, розглянемо докладніше як створити мережеву папку. На настраиваемой папці натискаємо праву кнопку миші і вибираємо в контекстному меню пункт Властивості.

У вікні, Властивості знаходимо вкладку Доступ і переходимо на неї. Тут, в розділі Загальний доступ до мережевих файлів і папок є кнопка Загальний доступ, на яку треба натиснути.

У розпочатому далі вікні спочатку вибираємо користувачів, які отримають доступ. Для цього в списку (пункт 1) вибираємо користувачів, або, для необмеженого внутрішньомережевого доступу пункт Усі. Після чого натискаємо на кнопку Загальний доступ (пункт 2). Після цього запускається процес відкриття. Зазвичай, це відбувається майже миттєво, але Windows 7, на всякий випадок, попереджає користувача про те, що Це може зайняти кілька хвилин.

Під час налаштування виводиться відповідне повідомлення і індикатор процесу. Після успішного закінчення настройки, виводиться повідомлення Папка відкрита для загального доступу, а також візуальна демонстрація нової мережевої папки та її адреси. Натисканням кнопки Готово ми підтверджуємо завершення процесу налаштування. Тепер біля іконки з’явився символ замку, що позначає, що це захищена мережна папка Windows 7. Для перевірки доступності інформації з цієї папки через мережу, відкриваємо нове вікно Windows (наприклад, через Мій комп’ютер), вибираємо в лівій колонці пункт Мережа, знаходимо там іконку нашого комп’ютера по його мережевого імені, заходимо в нього і виявляємо там папку Всі виправимо! , На прикладі якої сьогодні розглядалося створення мережевої папки. На закінчення хочеться ще зауважити, що розшарити папку можна, тільки якщо у користувача комп’ютера за замовчуванням вхід в систему має пароль.

Якщо його немає, Windows дасть можливості відкрити папку для доступу через мережу. Щоб зробити це, треба встановити пароль на свій обліковий запис, або створити нового користувача, обліковий запис якого матиме пароль.

Інструкцію про те, можна знайти в цій же рубриці.

Як зробити загальну папку?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!