Як зробити з паперу пістолет?

Як зробити з паперу пістолет?

У кожного з нас є діти, і не важливо дівчинка це чи хлопчик. Будь-якому з них від батьків потрібно лише одне увагу та спілкування. Чим би зайняти дитину думаємо ми, щоб самим щось зробити. Але не тут то було, наші діти, немов відчуваючи наш хитрий задум ні в яку не хочуть від нас відлипати. Звичайно, вони хочуть бути завжди з нами і зрозуміти їх можна.

Але що ж робити нам батькам, особливо тоді, коли ну вже дуже хочеться зайнятися якоюсь справою. Ми пропонуємо вам відмінний спосіб. А полягає він ось у чому — підіть на поводу у дитини займіться з ним, наприклад, створенням будь-якої фігури з паперу, провівши з ним час і здолавши якусь фігуру, ви потім сміливо зможете і з чистою своєю совістю зайнятися своїми справами адже погляд дитини буде звернений на нову саморобку, з якою він ще близько години, а то й більше може провозитися, тим самим не чіпаючи вас.

А ось, скільки він проведе з нею за часом вже буде залежати від того, наскільки цікаву саморобку ви створили. Наприклад, спробуйте зацікавити хлопчика — хоча це напевно ви вже мастреілі. Якщо у вас в будинку росте хлопчисько сміливо беріться за роботу і створіть з ним пістолет з паперу з орігамі. За допомогою цієї техніки ви зможете створити відмінну іграшку, що не небезпечну для дітей і його однолітків. Потім його можна буде розмалювати на власний смак і на це все піде у дитини чимало часу.

Отже, як зробити пістолет з паперу? На це питання ми спробуємо вам дати точний і покроковий відповідь. Сьогодні ви знайдете не мало статей з відповіддю на подібне питання — пістолет з паперу схеми-ось що вам допоможе! Робити його ми будемо з декількох деталей. Для початку візьмемо листок формату А4, складаючи його кілька разів по довжині ми отримаємо стовбур пістолета.

Згинаємо аркуш паперу, таким чином, до самого кінця, а потім ще раз навпіл. Тільки врахуйте, що згинати потрібно дуже дрібно, щоб наша заготовка була твердою і не хисткою, інакше, що ж це вийде за пістолет?

Відкладіть нашу заготовку в сторону. Приступаємо до створення ще одного елемента, для цього нам потрібно знову взяти подібний лист паперу, формату А4, проробляючи з ним те ж, що і з минулим, але враховуючи те, що це буде наша майбутня рукоятка.

І вона по ширині повинна бути ширше, ніж перша частина, що ми зробили ствол. І потім так само складаємо її навпіл. Тепер нам потрібно розправити наші обидві деталі і на більш широку частину рукоятку покласти більш тонку заготівлю ствол. Візуально розділіть нижню заготовку на три частини і загніть для початку праву частину до центру, потім ліву частину.

Далі ще раз зігніть деталь до центру. Цього разу беремо в руки ножиці і проробляємо НЕ великий отвір у підстави деталі. І знову беремо в руки новий аркуш паперу, потрібного формату, А4.

Повертаємо його до себе короткою стороною і почніть згинати од половини листа. Ці маніпуляції проробляємо так само дуже дрібно і особливо акуратно це буде спусковий гачок нашої зброї. Не потрібну частину можна відрізати. Потім складемо його вдвічі і просунь в отвір, що ми вирізали заздалегідь.

Протягуємо половинки тонкої заготовки в кишеньки широкого аркуша паперу. І згинаємо всі краї дуже акуратно, щоб куточки стали рівними. Якщо потрібно, обріжте зайву задню частину спускового гачка. І ще беремо один аркуш паперу, згинаючи його, як раніше, при цьому його ширина повинна збігатися з шириною рукоятки.

Звернув останній край, заклейте його скотчем, таким чином, у нас вийде гарна і рівна рукоятка пістолета. Допоможіть рукоятці увійти в пістолет допоможіть йому за допомогою надрізів. Востаннє беремо ще один аркуш паперу і починаємо згинати його з короткої сторони, роблячи це дуже тонко. Звертаємо отриманий виріб навпіл, загинаємо правий край до лівого, так, щоб кут виявився виставленим назовні.

Це нам доведеться зрізати, потім протягуємо цю заготовку в задню частину дула пістолета. Ось і готовий наш пістолет! Якщо у вас щось не виходить, ви завжди зможете переглянути відео покрокове пояснення! Пістолет з паперу відео може виявитися вам помічником у подібній роботі.

І ще, якщо у вас все таки дівчинка — спробуйте створити. Думаю вона повинна сподобається вашій принцесі!.

Як зробити з паперу пістолет?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!