Як зробити з паперу меч?

Як зробити з паперу меч?

Ця стаття розповість вам докладну інструкцію по темі «як зробити з паперу меч». Ручні вироби завжди ставилися до цікавих виробам як для дитини, так і для дорослого. Адже завжди приємніше зробити щось своїми руками, знаючи при цьому, що сам робив, нехай навіть з допомогою батьків. Ви дізнаєтеся докладніше про способи виробів з паперової композиції.

Візьмемо для початку ножиці, а також інші спеціальні інструменти як клей, папір та інше, дивлячись на ваш вибір і фантазію. Навіть якщо в поспіху вам потрібно зробити меч з паперу, то це не доставить зайвої праці, тільки терпіння і наполегливої зробити саме те, що бажаєте.

Не поспішайте, найголовніше для вас. Адже потім після наклеєних деталей, вам доведеться переробляти, а так старалися і не хочеться.

Тому обдумайте і складіть план виготовлення меча з паперу. Схема полягає в наступному: папір формату А3, можна скористатися кольоровим папером, так як виглядатиме досить ефектно і дуже красиво, героїчно і в результаті отримаєте могутній і сильний меч. З паперу проробляємо акуратно квадратну форму, згинаючи один куточок в інший бік.

Потім сгибаете пару рази відриваєте по лінії згину. Слід повернути квадрат кольоровий (або поцяцькованій) стороною вниз, для цього не забудьте загнути його на навпіл. Процедура повторюється, де згин в 2 рази робиться, тільки на малий квадрат. Врахуйте, щоб краї кутів прилягали разом. Намічено згорнутий квадрат, одну сторону розпрямите для досягнення форми трикутника.

Аналогічне зробіть з іншою стороною квадрата. Розігніть трикутник, переверніть його і є спеціальні лінії згину на діагоналях від сторін трикутника. Згинаємо аркуш паперу по діагоналі, щоб вийшов квадрат. 2 сторони зігніть до центру, прогните згин і розгорніть, розправляються кути і прогин сторін. Вийшов ромб, а його боку складаються у напрямку до центру.

Перевернути фігуру складену і задню частину скласти посередині, а потім стороною всередину. Переверніть саморобку, зігнувши всі бічні частини до центру. Ваше лезо меча готове, залишилася лише хрестовина і рукоятка. При згинанні хрестовина тонка, далі загніть для цього вліво і вправо частини заготовки. У вас є меч з рукояткою, а тепер розповімо поради виготовлення меча з паперу: — виберіть матеріал, з якого зробите меч; — намалюйте або ж через інтернет зробіть ескіз вашого меча.

Виберіть його довжину, форму, форму рукоятки. Вам знадобиться також клей, канцелярський ніж або ножиці, стрази, паєтки та фольга. Клей ПВА не підходить, фольгу краще беріть 2 видів: срібна фольга для імітації леза, а золота для прикраси ручки. Нанесіть на картон контур меча і виріжте його.

Якщо у вас нещільний картон, одного шару буде недостатньо. Продублюйте заготівлю та склейте два шари картону. Приберіть шорсткість і нерівність за допомогою канцелярського ножа. На лезо і ручку меча приклейте фольгу, на рукоятці орнамент з страз, паєток або стеклярусу.

Готовий меч з паперу можна декорувати не тільки фольгою, але також наклейками, стразами та іншими матеріалами, які є під рукою.

Як зробити з паперу меч?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!