Як зробити з паперу кунай?

Як зробити з паперу кунай?

Як зробити з паперу меч Як зробити з паперу меч. Відео На цій сторінці ми зібрали для вас кращі відео ролики і схеми, що наочно показують і розповідають як зробити меч з паперу своїми руками. Паперовий орігамі меч стане відмінною іграшкою для вашої дитини.

Найголовніше він абсолютно безпечний. Їм не можна нанести пошкодження ні іншим дітям, ні самому собі.

При всьому при цьому, ці мечі дуже ефектні. Вони красиві, схожі на справжні і дозволять вашим хлопчакам відчути себе справжніми середньовічними героями, лицарями або корсарами. Це відео, незважаючи на англійську мову, відмінно підходить для того, що б ваша дитина могла зібрати своїми руками свій перший паперовий меч. Точніше навіть не меч, а справжню піратську шаблю.

Процес складання дуже простий. Чи впорається будь-який школяр.

Всі деталі збірки в ролику показує і пояснює дуже жвавий маленький хлопчик. Все дуже зрозуміло, дуже доступно і знято в абсолютно невимушеній домашній обстановці.

Вийде, звичайно, не витвір мистецтва, це ще не зовсім орігамі, але з цим паперовим зброєю вже можна грати в справжніх піратів вдома або на вулиці. Для складання потрібні: два аркуші паперу А4, ножиці, степлер. Вельми юний парубок з цього ролика дуже детально і докладно розповідає, як зробити з паперу довгий меч і піхви до нього. Ця саморобка виглядає дуже ефектно, незважаючи на те, що процес збірки дуже і дуже простий.

До речі, хлопець любить поговорити, так що ролик стане ще відмінний підмогою для початку навчання вашої дитини іноземної мови. У схемі збірки меча в ролику використовується вузький скотч. Не у всіх він є вдома, тому, в крайньому випадку, можна використовувати звичайний широкий скотч, нарізаючи його вузькими смужками. Для складання потрібні: чотири аркуша паперу А4, ножиці, вузький скотч.

Ну ось, нарешті, і російськомовна інструкція. Хлопчик на ім’я Лев розповідає, як своїми руками зібрати з паперу двухконечний кунай перський меч з двома лезами, старовинне красиве зброю.

При складанні цієї моделі потрібно не стільки уважність і посидючість, скільки акуратність при роботі зі скотчем. Збірка займе близько 15 хвилин, а то й більше, тому цю саморобку можна рекомендувати тільки дітям старшого віку. Для складання потрібні: сім аркушів паперу А4, ножиці, скотч, лінійка для розгладження вигинів.

А це спрощена версія попереднього ролик. Також все по-російськи.

Хлопчик збирає з паперу традиційний меч кунай. Взагалі спочатку кунай створювався як підсобно-господарський інструмент, проте з часом він став також застосовуватися як метальна зброя.

Схема збірки простіша, ніж у попередньому випадку. Потрібно всього два аркуші паперу і набагато менше часу.

Для складання потрібні: два аркуші паперу А4, ножиці, скотч, лінійка і ручка. Це відео розповідає, як зібрати з паперу два коротких меча, точніше ножа, які стародавні лицарі і пірати застосовували в ближньому бою.

Ножики виходять дуже симпатичні і ефектні. Відмінно підійдуть для ігор у війнушку на вулиці. Незважаючи на англійську мову все зрозуміло і без слів. Збірка не займе багато часу.

Для складання потрібні: папір формату А4, ножиці, скотч. Ця саморобка найскладніша в нашому списку, але і сама ефектна.

Цікава вона в першу чергу тим, що збирає майстер орігамі не простий меч з паперу, а той самий меч Нарсіл, яким в легендарній трилогії Толкіна Володар кілець був убитий темний владика Саурон. Пам’ятаєте, як Исилдур відсік кільце разом з пальцем руки Саурона, після чого тіло лиходія перетворилося на прах? Ось саме цей легендарний меч ми і будемо сьогодні збирати. Ця саморобка, звичайно, для дітей старшого віку. Схема збірки досить складна.

Вас чекає багато дрібної роботи, що вимагає терпіння і уваги. Найдивовижніше, що меч Нарсіл разом з ефесом збирається всього з одного аркуша паперу (ідеально, якщо вам вдасться знайти спеціальну металізовану папір). Ніяких ножиць або скотча. Приголомшлива робота.

Справжнє орігамі! Для складання потрібні: квадратний аркуш паперу 26 × 26 см (великий орігамі меч) або 17, 5х17, 5 см (маленький орігамі меч Нарсіл). На цій сторінці ми зібрали для вас найпопулярніші в світі відео і схеми, що дозволяють зробити орігамі (і не тільки) меч з паперу своїми руками!

Детальні відео інструкції російською та англійською мовою.

Як зробити з паперу кунай?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!