Як зробити з паперу коробочку?

Як зробити з паперу коробочку?

Для виготовлення такої простої паперової коробочки вам не знадобиться ні клей ні ножиці. Тільки аркуш паперу і ваше вміння. Папір може бути як тонка так і щільна, квадратна або прямокутна. Якщо ви хочете зробити коробочку великого розміру, візьміть великий аркуш А3, А2 або А1. Якщо папір занадто тонка, складіть її навпіл або навіть в 4 рази.

1. Аркуш паперу треба візуально розділити на 3 частини. Бажано що б все 3 частини були однакові. Згинаємо папір як показано на малюнку.

2. Згинаємо навпіл бічні частини, ліву і праву. Отримуємо таку деталь як показано на рис. 4. 5. Згинаємо куточки. При цьому врахуйте, що з одного боку куточок повинен бути з подвійної паперу, з іншого боку з одинарної. Має вийти 8 зігнутих куточків.

4 з одного боку і 4 куточка з іншого боку. Докладно процес видно на малюнках 5, 6, 7, 8, 9. 10. Розправляємо отриману деталь симетрично щодо центру.

12. Заглядаємо в отриманий кишеньку і розправляємо його надаючи форму коробочки.

Це найголовніший етап в роботі. 13. Робимо руками згини у всіх кутах коробочки щоб надати конструкції жорсткість. 14.

Ось так виглядають готова проста коробочка орігамі. Розмір коробочки з формату А4: 10 см х 10, 5 см.

Залежно від вихідного розміру паперу, коробочки можуть бути більше або менше. А так само можуть бути вузькими або широкими. Чим вже й довше аркуш паперу тим вже буде коробочка. Тепер ви знаєте, як зробити коробочку з паперу своїми руками всього за 5 хв.

Навчившись робити коробочки, можна перейти до коробочкам з щільного паперу і навіть з тонкого картону. Готову коробочку можна забарвити гуашшю або обклеїти з різнокольорового паперу. З коробочок можна робити шкатулочки для дитячих коштовностей, ліжечка для маленьких лялечок, оригінальні вази для печива, зберігати гудзики, або дріб’язок з кишень.

Якщо ви зайняті шиттям, нарізкою паперу, і вам потрібен тимчасовий смітник ви можете дуже швидко, на швидку руку, з аркуша паперу створити сміттєву ємність. Коробочки можна використовувати як одноразовий посуд на пікніку, в машині, їх можна виготовляти буквально з усього що трапляється під руки, навіть з газети або серветок.

Як зробити з паперу коробочку?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!