Як зробити скарбничку?

Як зробити скарбничку?

Скарбничка це відмінний подарунок не тільки для дорослих, а й для дітей. Адже за допомогою скарбнички діти вчаться бути економними і дбайливими. Саме ці властивості характеру допоможуть їм у дорослому житті правильно розпоряджатися грошима і правильно планувати сімейний бюджет. У наш час можна купити скарбничку в магазині, але ми рекомендуємо зробити її своїми руками. Цю скарбничку ви зможете зробити разом зі своєю дитиною, тим самим сприяючи розвитку творчого потенціалу вашого малюка.

З чого ж зробити скарбничку? Скарбничку можна виготовити з дерева, гіпсу та інших матеріалів! У нашій статті ми пропонуємо зробити скарбничку з дуже простого матеріалу і доступного матеріалу.

Вам знадобляться: — картонна труба з туалетного паперу або паперових рушників. — Матерія фланель, повсть і бавовна — виріжте з фланелевою матерії деталі, представлені на малюнку: чотири кола, діаметром рівним діаметру труб, прямокутник такого розміру, щоб обернути поверхню картонної труби і т. д. — в картонній трубі виріжте щілину такого розміру, щоб змогла пройти найбільша монета. — Обклейте поверхню труби вирізаними деталями, вставляючи в ніжки маленькі монетки. — Зшийте п’ятачок і пришити до кола. Нитками чорного кольору зробіть стібки, створюючи очі і ніздрі порося. — До задньої частини виробу пришити блискавку, приєднуючи коло з хвостиком. — Прикрасьте стрічкою і виріб готовий! Якщо ця саморобка здалася вам цікавою — розкажи всім!

Також рекомендую і отримувати нові статті на ваш ящик.

Як зробити скарбничку?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!