Як зробити паркан в Minecraft?

Як зробити паркан в Minecraft?

Щоб убезпечити свою власність, гравці змушені вдаватися до спеціалізованих засобів таким, як Паркан, Залізна решітка і Пекельний паркан (доступність огорож, у світі MineCraft, залежить від версії клієнта). Забір служить для обмеження пересування монстрів і гравців. Стандартний паркан у висоту становить 1 блок, зовні він так і виглядає, навіть на тлі інших блоків. При всьому цьому, є невеликий нюанс, коли відбувається спроба взаємодії з парканом з боку мобів або інших гравців його висота виявляється в 1, 5 блоку. Таким чином, його не можна перестрибнути.

Звичайно, Ви можете випадково подолати його, потрапивши в область дії вибухової хвилі або отримавши дамаг від монстрів, тоді є шанс, що Вас віддачею викине за паркан. Також, Ви можете подолати перешкоду, скориставшись спеціальним навиком стрибучість. Отже, Ви задумалися про те, як зберегти свою власність в недоторканності. Для досягнення цієї мети Вам доведеться трошки попотіти.

Відправляйтеся найближчим деревонасадження, щоб нарубати потрібні інгредієнти. З одного дерева вийде 4 дошки, з 2-х дощок 4 палиці. Будівництво паркану в MineCraft не являє собою нічого складного. Для крафта знадобляться палиці, в кількості 6 шт.

Маємо їх у верстаті певним чином займаємо дві нижні горизонталі, верхню залишаємо вільною. На виході, з заданої кількості матеріалу, отримуємо дві одиниці паркану. Так, ми отримуємо необхідну нам кількість елементів, з яких ми і спорудимо наш паркан. Далі необхідно буде захистити з його допомогою свою власність.

Щоб встановити отримані елементи, використовуємо ПКМ. Якщо Ви вже дуже сильно дбає за безпеку свого житла, і висота забору здається Вам недостатньою, можете вибудувати другий ярус, поверх уже встановленого паркану. У цьому випадку, Ваш паркан можна буде подолати тільки шляхом його руйнування або ж на літаку. На додаток скажемо, що на своє огорожу Ви можете кріпити таблички і факели. Напевно, багато хто з гравців чули про пекельні паркані.

Даний тип огорожі Ви можете спостерігати і використовувати в грі, починаючи з версії клієнта Beta 1. 9pre. Для крафта 6-ти секцій цього паркану потрібно 6 пекельних цегл (з пекельної фортеці).

Вигідне перевага цього інгредієнта в тому, що він не горить і добувається за допомогою кирки, а не сокири.

Як зробити паркан в Minecraft?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!