Як зробити орігамі серце?

Як зробити орігамі серце?

Останнім часом існує багато різних способів святкувати! Це ідеальний свято, щоб зробити маленький подарунок для когось особливого, незалежно від того, є він / вона нашим партнером, другом, сестрою Зараз ми наведемо приклад, як створити красиву валентинку з сюрпризом для людини, яку ви любите! Матеріали, які нам будуть необхідні для створення цього подарунка:

Виріжте трикутник, гіпотенуза якого буде близько около25 змі зігнуті під прямим кутом, як показано на малюнку 1. Складіть знову, як показано на малюнках 2 і 3. Переверніть і складіть, як показано на малюнках 4 і 5. Складіть кінці, як показано на малюнку 7. Складіть верхні кінці, як показано на малюнку 8. Розгорніть папір і покладіть туди льодяник на паличці, як показано на малюнку 10. Складіть верхній трикутник і приклейте дві його частини за допомогою двосторонньої стрічки. Це робиться для того, щоб обидві сторони серця трималися і не розгорталися. Переконайтеся, що всі кінці були прекрасно складені, щоб виріб мав правильну форму серця.

Ви можете покласти у виріб невеликий відрізок паперу з любовним визнанням або теплими вітальними словами. Якщо ця саморобка здалася вам цікавою — розкажи всім!

Також рекомендую і отримувати нові статті на ваш ящик.

Як зробити орігамі серце?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!