Як зробити обличчя красивішим?

Як зробити обличчя красивішим?

Цілком очевидно, що від того, як виглядає наше обличчя, багато в чому залежить наше життя, наша доля! Кого, за інших рівних умов, візьмуть на роботу, віддадуть перевагу бачити діловим партнером або супутником життя — молодого або похилого? Звичайно, молодого. І обличчя (в’яла шкіра і т. п.), в першу чергу, видасть пом’ятого життям людини!

Як же зробити обличчя красивим Який необхідний догляд для омолодження обличчя? Якщо Ви хочете, щоб Ваше обличчя якомога довше залишалося молодим і красивим, то догляд необхідний у першу чергу навіть не за обличчям. Щоб обличчя залишалося красивим і молодим, насамперед, треба зробити, щоб весь Ваш організм залишався молодим. І ось чому. Приклад.

Ви з’їли велику кількість жирної їжі. Вже через 1-2 години якась частина цього жиру зазвичай виступає на волоссі і деяких ділянках шкіри. Все тому, що жир з кишечника всмоктується в кров і з током крові розноситься по всьому організму.

Так, через деякий час, кожна клітина організму отримає свою порцію жиру. Уявіть, чи може Ваше особа залишатися молодим і красивим, якщо організм в цілому старіє?! І кожна клітинка особи постійно підживлюється старої і брудної кров’ю?!

Звичайно ж, ні! І доглядати за обличчям, мазати шкіру омолоджують кремами тут безглуздо. Омолоджувального ефекту від такого догляду за обличчям майже не буде. Отже.

Якщо ми хочемо зберегти обличчя красивим і молодим, то ми повинні зробити все для омолодження цілого організму. Тому, як це зробити, присвячений великий розділ Догляд за обличчям (за шкірою обличчя) для омолодження та краси Перелік конкретних заходів. Припустимо Ви робите все, що необхідно для збереження молодості свого організму.

Тепер безпосередньо про догляд за шкірою обличчя. Тут потрібно згадати, що видима нам частину обличчя — це всього лише самий поверхневий шар шкіри. Так званий епідерміс. Водночас, під епідермісом розташовані ще більш глибокі шари шкіри — дерма.

А під ними — м’язи обличчя. Якщо м’язи особи втрачають свій тонус і стають в’ялими, то й обличчя буде втрачати красу і привабливість. Тому, починати догляд за обличчям (у тому числі і за шкірою) необхідно з підвищення пружності, з укріплення підшкірних м’язів обличчя.

Мабуть, їх можна тренувати як будь-які інші м’язи. Згадайте, як напружує м’язи людина, що бажає похвалитися своєю мускулатурою. Він просто напружує м’язи, без використання будь-яких обтяжень. Це т. н. ізометричне напруження м’язів. Для зміцнення м’язів обличчя можна використовувати такі ж вправи.

Головне, щоб ці напруги не супроводжувалися такими гримасами, при яких утворюються виражені зморшки. Т. к. це може призвести до появи передчасних зморшок на шкірі обличчя.

Спробуйте перед дзеркалом напружувати різні м’язи обличчя і постарайтеся підібрати собі кілька вправ. Наприклад, Ви можете втягувати щоки, напружувати м’язи шиї, напружувати м’язи, які як би розтягують шкіру обличчя від носа до скронь і т. п. Також спробуйте тренувати м’язи, які піднімають куточки рота. При цьому м’язи слід напружувати з досить значним зусиллям, так, щоб з часом вони ставали міцнішими і пружними. Кількість напруг 6-8.

Можна зробити кілька таких підходів. Пару таких тренувань на тиждень достатньо. Втім не обов’язково строго дотримуватися подібний режим. Можете просто, час від часу, проробляти ці вправи і ефект настане.

Головне — напруги повинні бути досить сильними. Однак починайте поступово. Якось мені доводилося бачити рекламу.

Це такий апарат, з долоню величиною. В апарата два штирька-електрода.

Між ними, за допомогою натискання кнопки, можна пропускати слабкої сили електричний заряд. Якщо прикласти електроди до кінців м’язів на обличчі, то ці м’язи будуть скорочуватися.

Це свого роду, відома багатьом, гімнастика для ледачих. Тільки зазвичай її застосовують для тренування великих м’язів тіла (стегна, сідниці і т. п.). А тут тренуються м’язи обличчя. Варто тільки відзначити, що незрозуміло, наскільки сильного напруги можна домогтися за допомогою такого апарату. Адже якщо напруги їм викликані недостатньо сильні, то і толку буде мало. Масаж один з кращих способів догляду за шкірою обличчя.

Тепер саме час серйозно замислитися про масаж, як способі омолодження та догляду за шкірою обличчя. Масаж — це одне з найбільш потужних засобів по оздоравліванія організму.

З його допомогою можна.

Як зробити обличчя красивішим?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!