Як зробити об’ємні квіти?

Як зробити об'ємні квіти?

Сьогодні ми пропонуємо вам чудовий покроковий майстер-клас зі створення дуже красивих великих об’ємних квітів з паперу своїми руками. Такі квіти відмінно підійдуть для фотосесій, особливо для наречених і її подружок. Крім того, можна зробити великий букет їх таких чарівних квітів і декорувати ними будь-яке свято!

А вже з такою прикрасою безсумнівно стане чарівною і найоригінальнішою! Для того щоб зробити великий об’ємний квітка своїми руками, нам знадобиться: 1. Перш за все необхідно роздрукувати всіх состовляющих майбутнього об’ємного квітки. При бажанні перед друком ви можете змінити масштаб зображення, щоб отримати квітка бажаного розміру, більше або менше представленого.

Не переживайте, якщо у вас немає можливості роздрукувати шаблони. Як ви бачите, всі запропоновані фігури дуже просто намалювати від руки. 2. Виріжте пелюстки майбутнього квітки за підготовленим шаблоном, який має вигляд сердечка (див. зображення -1 -).

Для центральної частини зробіть пелюстки меншого розміру. 3. Підготуйте основу для квітки.

Це може бути звичайна дерев’яна шпажка, товста дріт або будь-який інший відповідний стержень. Як показано на зображенні -2 -, оберніть основу скотчем зеленого кольору або атласною стрічкою (в цьому випадку надійно закріпіть її на кінцях клеєм). 4. Зафіксуйте отримані в попередньому кроці заготовки скотчем або клеєм навколо підготовленої в попередньому кроці основи для квітки. Попередньо підкручувати кінці сердечка, як показано на зображенні -3 — (для цього можна використовувати олівець чи ручку).

Продовжуйте до тих пір, поки не отримаєте великий об’ємний бажаного розміру. 5. По шаблону зробіть заготовки для листочків і аналогічним способом закріпіть їх навколо підстави, як показано на зображенні -4 -. 6. Обклейте стебло скотчем зеленого кольору або оберніть зеленим папером, і зафіксуйте кінці двосторонньому скотчем або клеєм.

Вуаля! Такий великий квітка обов’язково викличе бурю позитивних емоцій у всіх оточуючих! Зробіть їх декілька і об’єднайте в букет, або використовуйте такі для прикраси подарункової упаковки. зображення greenweddingshoes. ком

Як зробити легку новорічну листівку своїми рука. Теги:, from your site.

Як зробити об’ємні квіти?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!