Як зробити мувік?

Як зробити мувік?

Вирішив створити цю тему для новачків мувімейкерского справи. Так як дуже часто про це запитують і багато хто хотів би зробити мувік, але не знають як. Скажу відразу. потрібно багато терпіння і сил, що б у вас почало виходити що то вартісне. все прийде з досвідом.

Отже, ближче до справи. далі я підкажу Вам як зробити найпростіший мувик. (Я називаю фраги під музику)) буде 2 способи, для тих кому лінь і хто хоче прошаріться трохи краще. hltv-є у всіх, в папці з Вашої CS. її вже не треба качати. (Дана прога записує демки) hlae-для запису кадрів і звуку з гри, демок. sony vegas-монтаж. Власне почну з ради, краще встановити ще одну версію CS (одну для гри, іншу для мувіков) 1) HLTV-знаходиться в папці з кс, не лякайтеся, запускається у вигляді чорного віконця з буквами. у кого немає або ви steam. лінк в Тутор. ось власне тутор по HLTV (все просто, зрозумієте за 5 хвилин)-тут все просто і зрозуміло. врінціпе я майже завжди юзал стандарт. крім Рейт. це більш розширені настройки-2) HLAE-програма для запису скроневої і звуку. ставиться на мувімейкерскую cs. легко знайти в інтернеті.

Відмінний часовий туториал, в якому Вам розкажуть все про HLAE. єдина помилка там: mirv_movie_fps 30-1000. а не 30-90 як кажуть. я знімаю 400.

Знайдіть патч прибирає Hud (патрони, хп, час) з Вашої кс. (Навалом в неті) 3) Sony Vegas ставте версію ro від 8й до 10й. лінкать Не буду т. до купа вегасів в неті є і не складно знайти.

але я поділюся з Вами 3мя відмінними уроками в яких Ви зрозумієте основи Вегаса. спочатку він виглядає набагато страшніше ніж є насправді)) там все куди простіше) Власне для початку вистачить. Це ази які повинен знати кожен, для свого подальшого розвитку в цій справі.

Я даю чесне слово, після перегляду даних уроків Ви з легкістю змонтуєте свій перший і досить якісний фрагкліп. Сподіваюся що це допоможе Вам. Удачі. Якщо вже навчилися всього цього. Тутор про кодування х264 кодеком для відмінної якості.

Тутор по синхронізації. Синхрон з використанням Velocity.

Добаленіе снігу або дощу. (Тільки OV) діліться плагінами.

Як зробити мувік?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!