Як зробити мопед?

Як зробити мопед?

В останні роки такі засоби пересування як велосипеди, скутери і мопеди здобули небувалу популярність, особливо серед міського населення. Пересуватися на власному транспорті і при цьому не залежати ні від наявності водійських прав, ні від автомобільних пробок, дуже зручно. Купити мопед можна практично в будь-якому місті, а якщо прикласти деякі зусилля, то його можна зробити самостійно з велосипеда. — Елементи кріплення.

Перш ніж зробити мопед, купите двигун або зніміть його зі старенького мопеда. Якщо такої можливості не представляється, то зніміть двигун зі стандартною газонокосарки.

Однак врахуйте, що встановлюваний движок повинен мати потужність не менше двох кінських сил, оскільки менш слабкий просто не зрушить транспорт з місця. Вибравши мотор, виготовте на двигун шків. Матеріалом виготовлення шківа може послужити звичайний обід розміром менше обода велосипедного колеса на 5-6 см. Як тільки шків буде готовий, то приєднайте мотор до колеса, використовуючи привід.

Приводний ремінь буде передавати обертання від двигуна на колесо, тому уважно огляньте його на наявність розривів. Якщо ви не хочете встановлювати двигун за допомогою зварювальних робіт, то закріпіть його за допомогою трьох хомутів. Перш ніж кріпити мотор, зробіть підставу для його кріплення, зваривши його з листової сталі. Товщина сталевого листа повинна бути 3, 5 4 мм.

Далі закріпіть мотор за підставу, а підстава у свою чергу на раму мопеда. Якщо буде потрібно, то ви можете в будь-який момент зняти двигун.

Поставите на саморобний мопед електричний двигун, і тоді, навіть не будучи професійним велосипедистом, зможете їхати зі швидкістю 25-35 км / ч. Електродвигун працює за рахунок акумуляторної батареї.

Її вихідна напруга повинна бути не менше 1-48 Вольт. Для повної зарядки підключайте батарею на 8 годин до мережі.

Як зробити мопед?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!