Як зробити мобу в Minecraft?

Як зробити мобу в Minecraft?

Відмінна новина для мерів, віпів і звичайних гравців! Відтепер не обов’язково годинами вирощувати сільськогосподарські культури і виконувати обов’язки по дому. (ДОСТУПНО ВСІМ) Залізні големи розставлять факели, освітивши територію навколо оселі. (ДОСТУПНО ВСІМ) Бібліотекарі зможуть Крафт книги і добувати досвід. (ВІП) Фермери готові вирощувати продукти харчування і складувати їх.

(ВІП) Священики (чаклуни) вилікують гравця і підпалять ворогів. (ВІП) Пастух підстриже овець і розкладе шерсть за кольорами. (ДОСТУПНО ВСІМ) Коваль сам переплавить руди у відповідні злитки. УВАГА!. Краще ставте залізні двері всюди, де це можна. Жителі більше не представляють із себе стадо даремних кретинів зі страшними носами.

Їх більше не хочеться бити, тому що тепер вони можуть приносити відчутну користь. Щоб дізнатися професію жителя — погрозив йому палицею (ПКМ миші по жителю, тримаючи палицю в руці). При призначенні професії потрібно вручити жителю відповідний професії предмет (факел, книгу, пшеницю, пляшку, ножиці, злиток заліза). Чи забере новоявлений слуга річ або лише ствердно кивне залежить від його жадібності і карми гравця.

Голем-освітлювач (по мордасам настучатель) Големи висвітлюють темні ділянки, розставляючи факели. Але потрібний заздалегідь вручити їм оні. Скільки факелів даси ГОЛЕМу — стільки він їх і поставить.

Щоб призначити жителю професію бібліотекаря — вручите йому книгу. Бібліотекар може вивчати: іфрітовий стрижень (30 сторінок), светопиль (5 сторінок), око краю (90 сторінок), іфрітовий порошок (30 сторінок), сльозу Гаста (40 сторінок). Після вивчення бібліотекар дає досвід своєму панові. Якщо покласти очерет в скриню, або вручити його бібліотекарю, то він виготовить з нього книги, за наявності верстака, і складе їх у скриню.

Варто вручити селянинові пшеницю, як той почне скопувати землю та садити насіння в грунт, попередньо її зоравши (для цього фермеру варто дати мотику). Названі предмети можна вручити жителю або покласти їх у скриню поруч, тоді він сам їх забере. Але тут не все так просто. Під грядками слід заздалегідь розмістити різні блоки, які натякнуть фермеру яку культуру слід вирощувати в тому чи іншому місці. Блок гравію натякне фермеру на те, що земля розташована на гравії, може бути зорана і засіяна пшеницею.

Булижник — тут слід вирощувати кавуни. Кам’яна кладка — гарбуза. Піщаник — очерет. Не забудьте підвести до грядок воду.

Хочете облаштувати власний храм або розставити збройну магією охорону навколо залу жервтопріношеній? Призначте жителю професію священика.

Для цього вручите йому порожню сулію. Новоявлений монах у рясі буде лікувати вас і подджігать ворожих мобів і ліани. Для того, щоб він лікував вас, дайте йому світлопис. Однією частинки світлопис вистачить, щоб вилікувати гравця один раз. Щоб чаклун підпалював ворожих мобів, вручите йому іфрітовий стрижень.

Одного інгредієнта вистачає на одне використання. Якщо віддати священику і светопиль, і стрижень, то він буде і лікувати, і підпалювати. Дайте жителю шкіру і ножиці, і він стане пастухом, готовим стригти овець навколо круглими цілодобово. Шерсть він стане складувати в скриню поруч із собою, відсортувавши її за кольорами. ПКМ злитком заліза по жителю і він буде призначений ковалем, який зможе брати руду і паливо з скрині, запалювати піч, плавити метали.

Отриману руду коваль забере з печі і складе в скриню. На жаль місцеві ковалі ізрядие злодюжки, будуть красти кирки.

Тому не залишайте їх поруч з ними, а то більше не побачите =))).

Як зробити мобу в Minecraft?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!