Як зробити маску кішки?

Як зробити маску кішки?

Ще раз спасибі за гарну статтю Тані Дегтянніковой! Робимо голову котика. Отже, ви вирішили зробити маску котика, але не хочете, щоб на голові було багато поролону, щоб не був обмежений огляд і щоб схоже на котика. Мій варіант виготовлення дозволить вам отримати такий результат, за умови, що у вас є достатньо терпіння, руки ростуть з плечей, а в разі чого ви зорієнтуєтеся і сімпровізіруете самі те, що вам більше сподобається. 1) Отже, беремо панчіх-сітку (колір не принциповий).

Чому саме сітка? А подумайте самі! 2) Одягніть попередньо відрізаний панчоху на голову. Подивіться, як безглуздо ви виглядаєте. Чи не соромно?

Тоді продовжуємо 3) Прорізаємо дірки для очей і рота. Тепер ви виглядаєте не тільки нерозумно, а й пішло. Продовжувати будемо? Добре.

4) З поролону або пінки вирізаємо щічки і підборіддя. Докладаємо на потрібні місця івот тут у нас є два варіанти пришиваємо щічки до сітки, якщо у вас є манекен або живий манекен. приклеюємо щічки клеєм на собі, якщо ви forever alone.

УВАГА! На ПВА і клей олівцем клеїти марно. Я використовую момент прозорий гель.

Працюйте з відкритою кватиркою і не поспішайте! Дихайте ротом! Чи не притискайте маску до себе більше 30 секунд.

Відтягайте маску від особи, притискаючи деталь пальцями з двох сторін. Дайте собі відпочити від запаху мінімум хвилин 10 після одного приклеювання. 5) Вирізаємо вуха. Вуха пришивати доведеться все одно на манекені. Так що без допомоги не обійтися.

5) Використовуємо хутро білого або іншого кольору (бажано короткий). Пришиваємо хутро на щічки і підборіддя. Мені поки доведеться приклеювати. Дуууже обережно з клеєм на шкірі! 6) Далі я використовую фотографії моєї першої голови.

Продовжуємо обшивати голову хутром, починаючи з носа і до потилиці. Спершу пришивається смужка на ніс, хутро состригается (носики у кішок майже лисі), під голений ніс приклеюємо чорну розділову смужку губ. Тільки потім приклеюємо власне носик. Носик я робила з пластики. Можна і з керо-пластика зробити.

Хоч фарбуйте, коть лаком покривайте. Зуби так само за бажанням.

7) Далі я почала працювати з забарвленням. Я вирішила зробити смужки від очей, як у гепарда. В принципі це не обов’язково. 8) шив вуха. Зашиваю віскі.

9) Розфарбовуємо виріб. Розфарбовувати хутро бажано однотонний і в міру густою.

Якщо хутро не густий, то при розчісуванні його зовсім не залишиться. 10) Створюємо зачіску. Тут певних рекомендацій немає. Що мається, то і використовуємо. Зараз буде використовуватися статева тряпушка, порізана смужками.

11) Моделюємо з усього цього косички, вплітаємо намистини і нитки. Самець готовий!

Друга голова буде сіра з білою гривою. Удачи в творчості.

Як зробити маску кішки?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!