Як зробити макіяж в Фотошопі (Photoshop)?

Як зробити макіяж в Фотошопі (Photoshop)?

ми навчимося створення одного елемента з величезного арсеналу нанесення макіяжу на обличчя дівчини. А саме ми навчимося створенню красивих вій. Так як зробити макіяж в фотошопі? урок «Швидкий урок урок Відкриємо вихідну фотографію.

Зробимо вії дівчата більш привабливими. Всю подальшу роботу ми будемо робити на нових шарах, всього їх буде потрібно чотири, за кількістю вій. Створюємо перший новий шар, для чого клацаємо по другий праворуч іконці в палітрі «». ), Колір переднього плану чорний (найшвидший спосіб встановити чорний колір, це натиснути клавішу «»), параметри кисті залишаємо за замовчуванням. Клацаємо правою кнопкою миші в будь-якому місці зображення і вибираємо ось таку верхню вію. Завантажити такі кисті можна тут — «. «), Приблизно підберіть розмір кисті (квадратними дужками» «) і клацніть трохи вище рідної вії дівчини.

Викликаємо вільне трансформування -. Насамперед повертаємо рамку так, щоб вигин кисті приблизно збігся з вигином вії нашої моделі. Наступний крок — правою кнопкою миші клацаємо всередині рамки трансформації і в списку вибираємо «». Тепер рухаємо опорні точки і підганяємо вію так, щоб вона встала на місце рідний вії моделі.

Це робити дуже легко, просто посувайте різні опорні точки, і Ви легко зрозумієте, як правильно встановити вію на потрібне місце. Після підгонки натискаємо клавішу «». Ось такий результат у мене вийшов. ) Клацаємо правою кнопкою миші по будь-якій ділянці фотографії і вибираємо вже нижню вію. Як і описано вище, створюємо новий шар. І робимо все те ж саме, що і з першою вією: підбираємо розмір кисті, клацаємо поруч з нижні вії, викликаємо вільне трансформування, трохи повертаємо рамку, щоб збігся вигин, викликаємо деформацію і за допомогою опорних точок підганяємо вію.

Ось що у мене вийшло. (Перед натисканням цих клавіш переконайтеся, що у Вас активний цей шар -). ) Пересуваємо нижню вію на ліве око, викликаємо вільне трансформування -, правою кнопкою миші клацаємо всередині рамки трансформації і вибираємо «». Ось що вийшло. А тепер робимо все те ж саме, як і описано вище. Ось такий вийшов результат. (Не забудьте зробити його активним перед створенням копії). І знову робимо все те ж саме, що описано вище.

Мені здається розповідати ще раз одне і те ж, сенсу немає. Ось що у мене вийшло в результаті створення макіяжу в фотошопі. Порівняйте зображення дівчини до, і після.

Якщо Ви не хочете пропустити цікаві уроки, інформацію про безкоштовні відеокурси та інші новини сайту — підпишіться на розсилку сайту. Форма для підписки знаходиться нижче. можна.

Як зробити макіяж в Фотошопі (Photoshop)?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!