Як зробити ляльку з носка?

Як зробити ляльку з носка?

Добрий вечір Deliya! Вирішила я сьогодні не відкладати рукоділля на потім, пробіглася по магазинах і включивши відео всілася робити пупсика!!

Але спочатку про покупках. Переглянувши кілька десятків капронових носок, вибрала 40 ден більш схожі за кольором шкіри. Більше вибору за колірною гамою (червоні, сині і т. д звичайно не знайшла). З носок для одягу знайшла парочку блідо блакитних, з синтетикою, все інше просто такий колірної гами, навіть дивитися не хочеться!

Докупивши по шляху синтепон, дуже дорогий клей який клеїть все, я з нетерпінням прибігла додому і сіла за роботу! Вже з перших хвилин, я зрозуміла, що результат у мене вийти дуже негативний! ))))! На відео видно як щільно і рівномірно ліг наповнювач, внизу де повинні бути ніжки дуже рівненький шов дивляться у різні сторони куточки носка. Я набивала носок наскільки раз-он безрозмірний, ніякої форми, як колобок надувається і не дуже хоче рівно укладатися!!

Намучившись з ним, я начебто домоглася деякого результату у вигляді довгої ковбаски! Але як тільки я зашила низ, відразу зрозуміла, що малюк у мене буде з кривими ногами, загорнутими у всередину! )) Розпоріть все, я вкоротила в нижній частині носок і трохи домоглася схожості з реальним пацаном з комп’ютера!! Далі було ще смішніше! Загалом я домоглася кінцевого результату і довго дивилася на нього утираючи сльози від сміху!! Що вийшло, та все що завгодно, але не цей чарівний пупсик з екрану! ))) Більше скидається на снігову бабу в березні, перекошені мордочка і тільце в горбках, сумні очі і що то стирчить внизу з під штанів, ну що нагадує трохи ноги!

Загалом або у мене руки не звідти ростуть, або все таки матеріал наш не підходить під ідеальний пошиття!! Я гортала багато сайтів, так от з нашого матеріалу, дуже добре виходять зморщені бабусі, домовята, дедулькі, їх багато викладено!! Ось такі у мене позитивні емоції! Була на Вашому сайті Deliya, подивилася роботи, звичайно, ось це я розумію золоті ручки!!

Видно мені так не дано! Хоча я дуже старалася! ))).

Як зробити ляльку з носка?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!