Як зробити латку?

Як зробити латку?

Дірки на джинсах, модна тема вже кілька десятиліть, але що робити якщо діра виходить за рамки модною? Звичайно зробити латку. В інтернеті є безліч пропозицій як зробити латку на джинсах, та й ви самі зможете придумати свою оригінальну латочку.

Пропоную подивитися майстер-клас: як зробити латку на джинсах за 15 хвилин. Мається діра наскрізь.

Спочатку вона не була наскрізною і трималася на горизонтальних ниточках. Місцезнаходження у правої кишені, через неї видна підкладка кишені і труси, що абсолютно не прикрашає власника. Для заплатки візьміть схожий за кольором шматок джинси. Укорочуючи джинси не викидаю, можуть стати в нагоді. Якщо немає схожої, то світліший шматок буде виглядати краще, на мій смак звичайно.

З виворітного боку, навколо діри покладіть шматки клейовий павутинки і накрийте шматком обраної джинси. Приклейте праскою з парою. Можна звичайно приметать, але я дама лінива і неохота брати в руки голку, якщо мається на продажу клейова павутинка.

Шматок джинси розташуйте так, що б діагональні дивилися в одному напрямку. Підберіть нитки в колір тканини (це найскладніша справа), можливо доведеться йти з джинсами в магазин і підбирати на місці. І строчите навколо діри, беручи за напрямок строчки діагональні жолобки джинси, тоді нитка буде потопати і строчки практично не буде видно. Вид з вивороту. Нитки використані контрасное, для наочності.

Зайве обрізаєте. Вид з обличчя. За бажанням власника білі лахміття збережені, ідея модною дірки залишилася, труси і підкладка не світяться і золоті ручки знайшли застосування.

Ну просто чотири в одному! Модних заплаток, вам дорогі рукодільниці!

Буду вдячна, якщо копіюючи мої статті на свій сайт, блог, особисту сторінку або щоденник, вкажете посилання на джерело.

Як зробити латку?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!