Як зробити кулон?

Як зробити кулон?

Часто, щоб показати своїм улюбленим наскільки вони нам дороги, ми готові витрачати будь-які гроші на подарунки. Але не дарма кажуть, що найдорожчий подарунок зроблений своїми руками. Ланцюжок з кулоном, що символізує вічну любов, сподобається і чоловікові і жінці. А якщо ланцюжок з кулоном зроблена своїми руками, подарунок буде доріг подвійно. У цій статті ми розповімо, як зробити кулон своїми руками. шматок досить щільного, добре витриманого дерева (щоб згодом не тріснув при висиханні).

У мене був абрикос, заготовлений для музичного інструменту, але він мав вади і його не шкода було пустити на падлюка; лист латуні, товщиною приблизно 1, 8 мм (чим товще, тим довше і складніше буде випилювання); дріт латунна, приблизно міліметр в діаметрі (у мене була тільки мідна). ножівка по металу або дереву (чим крупніше зуби, тим грубіше буде спіл і надалі його доведеться довше шліфувати); — лобзик; — гострий ніж; ріс6 — набір надфилей для шліфування / редагування країв після випилювання (мені вистачило дрібного круглого, напівкруглого, і середнього плоского); портативна бормашина (портативна бормашина підійде будь-яка, навіть не найпотужніша і якісна); свердло товщиною не менше, ніж лобзиковая пилка по дереву, якою будемо випилювати внутрішню частину серця, для зручності можна взяти трохи товщі; Якщо немає досвіду, краще взяти кілька пилянь по дереву і з десяток-другий по металу.

Пилки по дереву більш товсті, дерево м’яке, по недосвідченості їх можна легко зламати, але якщо пиляти досить акуратно, то можна обійтися майже без втрат. Пилки по металі більш тонкі, метал жорсткий, найменший перекіс / перевищення зусилля приведуть до поломки. Головне, щоб не в око відлетіло (користуємося захисними окулярами). Загалом, є сенс взяти пару комплектів, щоб потім не бігати за добавкою. шліфувальний круг (не беріть дешевий, з нього в процесі роботи постійно летять металеві волоски, захисні окуляри не допомагають, волоски досить неприємно потрапляють по обличчю, та й коло через це швидко робиться непридатним); наждачний папір різної зернистості для грубої і більше тонкої шліфовки. Мені вистачило двох листів (по одному 1200 і 220) і навіть залишилося потім, але можна взяти з запасом, про всяк випадок; Якщо у вас немає фіксатора, його легко зробити з фанери, товщиною міліметрів дев’ять (тонша буде пружинити, товста — скоротить хід лобзика).

Відрізаємо прямокутний шматок фанери приблизно 12х30 см, свердлимо дірку діаметром десь в два сантиметри по центру, потім ножівкою випилюємо куточок. Фіксатор готовий. Відпилюємо від деревинки шматок бажаної товщини. Я зробив приблизно півтора сантиметра. Кріпимо фіксатор до столу струбциною.

Щоб сиділо щільніше, можна між струбциною і фіксатором прокласти шматок гуми. Роздруковуємо малюнок, вирізаємо по контуру, акуратно наклеюємо на заготівлю клеєм ПВА.

Намагаємося щільно притиснути, але не рухати пальцем по паперу, тільки придавлювати. Папір, мокра від ПВА, рветься легко (на фото помітно) Свердлимо дірку в крилі (бажано ближче до краю, щоб далеко потім лобзиком не проходити).

Протягуємо всередину пилку по дереву, закріплюємо в лобзику, випилюємо зсередини по білому контуру, за нього можна приблизно на півміліметра вилізти, але не більше, а то потім внутрішня латунна частина бовтатися буде. Випилюємо серце вже по зовнішньому краю — виходить серце з випиляним всередині феніксом (з прямими краями).

Ножем надаємо серцю обсяг, зрізуючи все зайве, намагаємося не порізатися (див. пластир на великому пальці). У потрібному місці (зверху, та де завгодно) акуратно намічаємо чимось гострим, наприклад шилом, майбутнє отвір під кільце з дроту. Діаметр свердла повинен бути рівний, або трохи менше на частки мм, ніж дріт, розширити завжди потім можна буде. Свердлимо на глибину приблизно 5 мм. Роздруковуємо на принтері фенікса, якого будемо випилювати з металу.

Інших ідей, як точно перенести малюнок на дерево і метал у мене не було. Вирізаємо і клеїмо на лист латуні ближче до краю. Тут нічого свердлити не треба.

Кладемо лист на фіксатор, акуратно випилюємо фенікса (намагаємося зламати якомога менше пилянь). Має вийти щось на зразок цього Вставляємо металевого фенікса в серце. Не влазить?

Дивимося, чому, чим впирається і в що, доводимо / підпилюємо надфілем, щоб ввійшло. Краще підпилювати дерев’яну частину.

Увійшло? Чудово! Тепер портативної бормашиною зі шліфувальним диском поліруємо фенікса до блиску, згладжуємо гострі краї. Наждачним папером (спочатку грубої, потім дрібної) надаємо серцю округлі форми і доводимо до бажаної гладкості.

Потім надфілями або складеної вузенькою смужкою наждачним папером згладжуємо внутрішні краї серця (які у формі фенікса). Доводимо наждачним папером все до краси. З дроту круглогубцами гнемо кільце з хвостиком 5 мм. Вставляємо в отвір.

Нормально увійшло? Виймайте. Краплю цианакрилата всередину, потім вставляємо знову і фіксуємо в потрібному положенні. Даємо півгодинки підсохнути.

Акуратно вставляємо металевого фенікса всередину серця і зі зворотного боку прихоплюємо цианакрилата в декількох місцях. Даємо висохнути. Прихоплює ще раз, поверх, для утворення більш товстого шару клею.

Вішаємо на ланцюжок або шнурок і носимо із задоволенням або даруємо коханій людині.

Як зробити кулон?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!