Як зробити кульок?

Як зробити кульок?

2. Чи не кожне масло буде давати фарбі велику стійкість тільки ефірні масла евкаліпта і чайного дерева. 3. Звичайно, клопоту набагато менше, коли здобуваєш хну вже готову до роботи, але тут є ряд моментів, які можна звести до одного питання: чи хочете ви отримати кота в мішку? У цьому складі говориться про те, що хна змішується з лимонною кислотою. А може, там є щось ще, більш серйозне і небезпечне для здоров’я?

4. Крім пакетика для хни вам доведеться шукати і купувати спеціальний олівець для нанесення малюнка. Швидше за все, ви його знайдете тільки в Інтернеті якщо ви не житель Москви або Санкт-Петербурга. 5. Якщо ви помилилися при нанесення малюнка, потрібно тут же витерти зайве ватою, змоченою в спирті.

І все одно може пізніше проступити темна пляма, яке на другу добу, зазвичай, змивається. 6. З приводу використання в рецептах фінікового масла, рожевою або апельсинової води не підтверджено нічим, що саме ці склади підсилюють колір малюнка і сприяють його більшої довговічності. 7. У деяких рецептах ви зустрінете використання лимонного соку з цукром для додання малюнку більш густого кольору. Після випробування цього рецепта я зіткнулася з такою дилемою: так, малюнок змочувати соком, довше сіх, тому, можливо, він був дещо більш густим, чого я візуально не помітила. Але от відколупнути хну, змішану з цукром неможливо.

Дуже хочеться вимити руки від солодкої липкості, та не можна мочити малюнок, принаймні годинок 10-12. Або ти ходиш, як солодка приманка для комах, або ти плюєш на все і відмиваєшся, втрачаючи картинку. 8. Хочеться окремо сказати про просеивании хни для волосся.

Звичайно, якщо у вас упертий характер, купа часу, то вперед, до просіювання! Береш шматок шифону, накриваєш всі довколишні предмети ганчірками-паперами, одягаєш маску або марлевий намордник і починаєш сіяти. Так, спочатку за рекомендацією Інтернету потрібно купити КІЛЬКА пакетиків, попередньо подивившись дату виготовлення. Відкрити відразу все, на око подивитися, якого кольору хна свіжа хна більш зеленого, оливкового кольору, стара сірішого, несвіжого кольору (можна купити кілька різних пакетиків і за кольором подивитися). Щоб не було постійних звернень до статті, я наводжу її в повному обсязі: Робила все по рецепту: — просіяти (хна ставати як пил) там дійсно багато великих часток і волокон залишається, просіваю через шматок шифону — заварити (чай, лимон) — зробити кульок (з ним треба пристосуватися, я не один пакет винищила, заклеїти треба обов’язково всі шви і дуже щільно, інакше, коли хну будеш видавлювати вона з усіх щілин почне лізти) — справжній хну заправити в кульок і малювати; змочувати малюнок, як тільки він почне підсихати, в лимоні з цукром обов’язково (можна сироп зварити), інакше триматися не буде — завдали і тримаємо до упору, поки хна сама відвалюватися не почне (зрозуміло, що робити краще на вихідних).

Хна у нас продається не першої свіжості, тому відтінок вийти не такий як на картинках, яскраво коричневий, а набагато блідіше. Тут можна зробити так: якщо хна залишилася в пакетику, покласти його в холодильник і наступного дня повторити малюнок по новій.

Ну, як говоритися no comments 9. Можна досить довго перераховувати наші російські хитрості, але дуже хочеться звернути увагу на наступний рецепт:

Однак на шкірі деяких людей натуральна хна не дає бажаного ефекту. У даному випадку біотатуіровкі можна зробити за допомогою спеціального хімічного складу, іменованого чорної хною. Він являє собою білий порошок, який перед застосуванням розводять холодною водою до консистенції густої сметани.

Чорна хна НЕБЕЗПЕЧНА! Після такого рецепта, який часто зустрічається на просторах Інтернету, можу сказати одне: чи не довіряйте необдумано всього, що прочитаєте.

Думайте головою, перш, ніж будете накладати на свою шкіру незрозумілий склад. У кращому випадку ви просто не досягнете потрібного результату, у гіршому не дай Бог отримаєте хімічний опік.

Як зробити кульок?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!