Як зробити костюм сніговика?

Як зробити костюм сніговика?

Завтра день народження моєї дочки. Дата у нас рубіжна.

Мама, тобто я, виходить на роботу. Так що 18 грудня у мене останній день, коли в 11. 00 можна шити, а в 15.

00 ходити за покупками. В останні тижні перед виходом на роботу я робила подарунок для садка, куди ми почали ходити. До мене звернулися з проханням зробити костюм сніговика. У мене тут же народився образ! Тільки як це зробити я не знала, але погодилася відразу.

Чого тільки не зробиш заради улюбленого чада. Довелося перепланувати всю творчу роботу, щоб встигнути до свята в дитячому саду. Фото мені дуже хочеться зробити на вулиці на фоні снігу і в сонячну погоду. Але зараз у нас холоднеча і з моїм виходом на роботу тепер вже не знаю чи вдасться зробити хорошу фотосесію.

Тож трохи фото Мами-Наді-Сніговика уявляю на ваш суд. На фото нижній куля в харчовій плівці. Вона природно знімається, потрібна тільки на час транспортування. На неї не дивитися. Розповім як я його робила.

Було дуже цікаво! Нижній і верхній кулі зроблені з поролону (30мм завтовшки), зверху вони обшиті білим флисом. Нижній шар зрізаний зверху і знизу. З поролону ж зроблена капелюх-циліндр і також обтягнута флисом, але вже чорним.

Листочки з ягідками і шарф — зелений і червоний фліс. Нижній шар на талії зібраний на широку гумку і додатково для свободи рухів кріпиться на підтяжках. Середній куля замінила кофта-балахон. Зверху я нашила чорні кола — гудзики.

І для повноти образу пошила рукавички, на яких вишила сніжинки. Одним із складних моментів було правильно розрахувати і побудувати викрійку куль.

Оскільки робила вперше, то довелося посерфити інтернет, щоб зрозуміти з чого хоча б починати. Заняття, я вам скажу, інтелектуальне при всій своїй уявній простоті. Дуже цікаво було зробити такий циліндр. Він знімається і кріпиться до кулі-голові на гумці. Мені хотілося, щоб він був увігнутий в середній його частині.

Так він мені здається більш ефектним. Композиція з листочків і ягід омели представляє з себе велику брошку. Її можна зняти і закріпити в будь-якому місці. Морквина.

Тут все просто. Зшита з фетру та простьобаного, щоб бути схожою на справжню. Кріпиться на тоненькій резиночці. Вона як би лежить зверху носа, дихати не заважає.

І окрема пісня, як я клеїла поролон. Для цього потрібен спеціальний клей. Клеїть намертво, в тому числі руки. Ручкам моїм дісталося. Крім того він дуже «ароматний», доводилося весь час відкривати вікна (при такому то морозі), щоб сніговики не бігали перед очима.

У першу ніч після дня роботи з клеєм я так і не заснула. Костюм вийшов цілком функціональним. Він підійде дорослій людині зростом не нижче 1. 5м і що називається нескінченно. Але підсумком я вкрай задоволена! Хто бачив костюм сніговика краще, киньте в мене посиланням, хочу подивитися))) Дуже нескромно, як сказав тато-сніговик))) Але мене просто гордість за саму себе переповнює, прошу вибачення, якщо здалася занадто необ’єктивною.

Деякі фото на святі в саду.

Як зробити костюм сніговика?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!