Як зробити комп’ютерний стіл?

Як зробити комп'ютерний стіл?

Комп’ютерний стіл своїми руками! Інструмент і фурнітура-ел. лобзик; дриль; стрічкова шліфувальна машинка; свердла; спеціальне конфірматорное свердло (під евровінт); кромка для обробки торців; механізм для клавіатурного столика; напрямні для шафок тумбочки; єврогвинти; шурупи; Кількість матеріалів залежить від величини і конструктивних особливостей вашого проекту. Крок 1 Для початку треба задати собі питання, де буде стояти ваш стіл (кутовий варіант, посередині кімнати і т. п.). Коли визначилися, створюєте креслення або начерк столу (як кому зручніше).

Розміри столу залежать від кількості матеріалу (чим більше ДСП, тим більше можливостей додати різні полички). Крок 2 Малюємо креслення нашого виробу. На цьому етапі включаємо фантазію і розподіляємо всі за функціональними місцям столу. Не забуваємо про естетичному вигляді стола. Крок 3 Приступаємо до розмітки ДСП.

На цьому етапі потрібно бути максимально уважним, головне все точно розмітити (якщо помилитеся, потім після розпилу буде не виправити). Основне правило при розпилі, сім разів поміряй один відріж. Крок 4 Приступаємо до розпилу ДСП. Я пиляв ел. лобзиком з ножівковим полотном по металу (невеликий зуб). Якщо пиляти полотном по дереву, вийти швидше, але буде рвати край ДСП, і ще я пиляв не по самій розмітці (лінії), а трохи вище десь на 1. 5мм на випадок якщо буде скол.

Після всього розпилу, я краю вирівнював ЛШМ (стрічкової шліфувальної машинкою) вже по лінії розмітки. На цьому етапі дуже важливо витримувати прямий кут і не завалювати машинку. Крок 5 Після того коли ДСП розпиляна і вирівняна, я на край розпилу кріпив кромку під колір ДСП (продається в фурнітурі).

Крайку купив самоклеющуюся. Приварюють її за допомогою праски, надлишки кромки акуратно видалив різаком. Крок 6 Після того як всі деталі столу були підготовлені, починається не менш важлива розмітка отворів, для скріплення деталей між собою. Отвори свердлив спеціальним конфірматорним свердлом (під евровінт). Крок 7 Коли всі отвори готові, починаємо збірку столу і тумбочки (в моєму варіанті). Для складання застосовував шуруповерт з насадками.

Збірка не складе особливих труднощів (якщо всі кути у ДСП були витримані 90 градусів, і всі отвори точно підходять). Крок 8 Милуємося комп’ютерним столом! Якщо Вам сподобався цей пост, переконайтеся, що Ви підписані на мій і ви будете в курсі останніх новин блога!.

Як зробити комп’ютерний стіл?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!