Як зробити комп’ютерний стіл?

Як зробити комп'ютерний стіл?

Ми вже все обвішалися гаджетами, вдома зі смартфона управляємо не тільки телевізійними приставками, а й світлом, кондиціонером, а деякі навіть холодильниками. Нарешті, коли хтось дзвонить у двері, ми отримуємо відповідне повідомлення на електронну пошту. І все ж є одна річ, яку якось сучасні технології досі обходили стороною.

Ми говоримо про робочі столи. На майданчику Kickstarter щойно успішно зібрали гроші на стіл нового покоління aradise Desk, особливістю якого є те, що він спочатку створювався під комп’ютерного користувача (і не тільки для геймера!). За словами авторів, сьогодні столи можуть бути стильними і красивими, бути може навіть зручними, але весь комфорт йде з купою дротів і периферії. aradise Desk він покликаний стати центральним хабом для всієї вашої комп’ютерної техніки. Для цього в столі самого початку передбачені канали для прокладки проводів, які витонченим чином ховаються під стільниці.

Більш того, aradise Desk вже сам оснащений вісьмома портами USB, роз’ємами для навушників і акустики, а також по інтерфейсами DVI і HDMI. Таким чином ваш монітор, наприклад, підключається в сам стіл, а вихідний коннектор знаходиться в нозі столу приблизно там, де зазвичай стоїть системний блок.

Втім, не треба думати, що aradise Desk буде цікавий тільки власникам C. Зручні панелі для зберігання проводів, вбудоване підсвічування, тримач для чашки кави і, швидше за все, тримач для навушників (якщо проект набере ще більше грошей) Може він за своїми розмірами впишеться не в кожну квартиру, однак дуже сподіваємося, що aradise Desk дасть старт новому поколінню столів, яке вже передбачить сучасні побажання користувачів. Вартість aradise Desk складає всього 319 доларів, а підтримати проект можна.

Як зробити комп’ютерний стіл?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!