Як зробити колонтитули?

Як зробити колонтитули?

Як зробити колонтитули У своїй електронній книзі, мені хотілося, щоб колонтитули були різні на парних і непарних сторінках і т. к. у створенні колонтитулів нічого складного немає, то я думав, що зроблю все за пару хвилин. Виявилося, що не все так просто і доведеться трохи підучитися. Перше що потрібно зробити, щоб створити колонтитул, — перейти в Word на закладку Розмітка сторінки, натиснути кнопку Розриви сторінок і вибрати Наступна сторінка. На наступному кроці переходимо на закладку Вставка і натискаємо Верхній колонтитул, вибираємо потрібний нам стиль.

Удруковує текст і натискаємо кнопку Закрити вікно колонтитулів на закладці Конструктор. Закладка Конструктор з’являється тільки тоді, коли ми працюємо з колонтитулами наприклад, змінюємо.

На даному етапі і закінчити, якщо ми хочемо, щоб верхній колонтитул був скрізь один і той же. Але якщо потрібно, щоб колонтитули були різними на парних і непарних сторінках, то доведеться продовжити. Наводимо курсор на верхній колонтитул і натискаємо два рази ліву кнопку миші, щоб відкрити вікно колонтитулів. На закладці Конструктор натискаємо кнопку Параметри і ставимо галочки, навпроти Особливий колонтитул для першої сторінки, щоб колонтитул на головній сторінці не відображався і Різні колонтитули для парних і непарних сторінок, щоб на всіх сторінках, за винятком головної, відображалися 2 різних колонтитула.

Переходимо на другу сторінку (натискаючи Enter) і ставимо курсор в полі для верхнього колонтитула, в цей момент закладка Конструктор відкрита і ми не натискали кнопку Закрити вікно колонтитулів. Тепер перед вставкою верхнього колонтитула для парної сторінки потрібно натиснути на кнопку Як у попередньому розділі, щоб її відключити.

Все, тепер просто вставляємо верхній колонтитул у другій лист і спостерігаємо, що тепер на парних і непарних сторінках колонтитули різні. Настійно рекомендую займатися створенням колонтитулів до роботи над документом word збережіть нерви, оскільки якщо не прибрати зв’язок між першим і другим колонтитулами, то надрукувавши текст, ми отримаємо однакові колонтитули на всіх сторінках.

Так само як ми вставляли верхній колонтитул, ми вставляємо і нижній колонтитул, і якщо все правильно зроблено на початку, то вийде набагато простіше, ніж з верхніми.

Як зробити колонтитули?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!