Як зробити кішку з бісеру?

Як зробити кішку з бісеру?

Я сподіваюся, що у Вас завжди є привід не тільки для смутку. Адже Ви навчилися робити стільки чудес!

А зараз ми своїми руками Створімо нове диво, зробимо кицьку — помічницю. * Береста. Всі деталі кріпляться способом «під лусочку». Лусочки ялинової шишки — тулуба повинні бути спрямовані до голівки кішечки. Кішечка може стояти, як вовк, сидіти або готуватися до стрибка.

Якщо кішечка варто, всі її лапки — ялинові стрижні або гілочки. Якщо шишка-тулуб не велика, для лапок можна підібрати закриті соснові шишки і вставити їх гострими носиками під лусочки ялинової.

Якщо кішечка сидить, то для задніх лапок Вам знадобляться дві напіврозкриті соснові шишки. Якщо вона готується до стрибка, то дві напіврозкриті соснові шишки Вам необхідні для передніх лапок. Ялиновий стрижень-хвіст вставте більш товстим кінцем вгору. Для головки кішечки підійде розкрита соснова шишка з круглою верхівкою.

Оформимо цю головку деталями. Великі вуха виріжте з берести. Дуже гарні оченята можна зробити, використовуючи шкаралупу яблучного насінини.

Візьміть два однакових яблучних насінини, бажано побільше. Лезом розріжте широкий кінець кожного насінини по «шву» (або попросіть про це дорослих), і воно легко розділиться на дві половинки, тому що всередині воно складається з двох часточок. Видаліть внутрішні часточки, і у Вас залишаться шкарлупки.

Нам потрібні ті, що чим глибше. Спочатку, відріжте у них ножицями самий краєчок гострого кінця. Потім приклейте в широкій частині зіницю з половинки невеликого перцю-горошку.

Візьміть соснові хвоинки і дуже акуратно, не роз’єднуючи їх, зчистите з їх кінців темний «чохольчик». Ножицями укоротите хвоинки до потрібної довжини.

Нанесіть клей в місці з’єднання хвоїнок і приклейте їх в шкарлупки яблучних насіння з гострого кінця. Ось і готові вічка з віями. Очки на мордочку кішечки приклейте широким кінцем вниз і дуже близько один до одного. Також зробіть для кішечки щічки.

Відріжте гострий кінець у більш глибоких шкарлупок, змастіть клеєм внутрішню поверхню і приклейте до неї соснові хвоинки, щоб хвоинки — вуса визирали назовні з боку гострого кінця. Щічки треба приклеїти на мордочку кішечки впритул до очках і один до одного.

У ямочку, яка утворюється між вічками й щічками, вклейте носик з перцю-горошку. Вічка, носик і щічки можна зробити, використовуючи пластилін або інший матеріал.

Сподіваюся, все у Вас вийде просто чудово, ну а якщо щось не виходить, прочитайте ще раз кілька порад «про всяк випадок».

Як зробити кішку з бісеру?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!