Як зробити кінь з паперу?

Як зробити кінь з паперу?

Кінь з паперу — орігамі істота, яку можна поставити на стіл і тим самим його прикрасити. Щоб зробити цю саморобку досить виконати 10 нескладних кроків. Використовувати можна як однотонну, так і кольоровий папір.

Схема для орігамі коні, дивимося як зробити це істота: 1. Почніть з квадратного аркуша паперу, кольоровий стороною покладіть вгору у вигляді ромба. Складіть папір навпіл, складки добре пропрасуйте рукою, а потім складіть знову в іншому напрямку. 2. Переверніть папір на білу сторону у формі квадрата. Складіть папір навпіл, а потім знову в іншому напрямку.

Ваші складки повинні виглядати таким чином (див. схеми). 3. Беремо 3 кута і тягнемо їх до нижнього кута.

Складаємо по згинах. 4. Зовнішні кути верхнього шару складаємо до центральної лінії, потім скласти зверху вниз уздовж складки, як показано на малюнку. 5. Вирізати тільки верхній шар до самого верху на складці. 6. Складіть «ноги» вгору вздовж складки, як показано на малюнку.

7. Складіть «ніжки» в два рази, у напрямку до центру. 8. Поверніть модель знову і повторіть кроки 4-7 на іншій стороні. 9. Поверніть модель і зробіть складки, як показано на малюнку. Розгорніть. 10.

Загинаємо голову і хвіст. Поделка майже готова!

Необов’язковий крок: притупити чотири ноги коня, склавши кінчики вгору по внутрішній моделі. Для того, щоб кінь робила сальто, різко вдарте під хвіст.

Якщо щось не зрозуміло, тоді перегляньте відео нижче.

Як зробити кінь з паперу?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!