Як зробити кастет?

Як зробити кастет?

Як зробити кастет, зробити кастет, як виготовити кастет, кастети користувачів, саморобні кастети, зброю, зброю, кастет своїми руками Раніше я думав, що

Кастетом пишеться, як Костет від слова кістку, але це не так далі зрозумієте. Мало хто знає, що кастет в перекладі з французької перекладається розбивати голови, цікаво, чи не так. Ви хочете зробити собі дана зброя?

Для чого воно буде вам служити? Пишу цю статтю у вкрай пізнавальних цілях, якщо ви зробите собі дану річ і рознесе, кому небудь мізки я за це відповідальності нести не буду, я людина мистецтво і роблю речі заради естетичної краси буття. Ну ладно приступимо.

Кастет фр. Casse-tete casser розбивати + tete голова холодну зброю металева пластинка з отворами або спаяні металеві кільця (іноді з шипами), що надягають на пальці для посилення удару. Кастет це холодна зброя братці кролики. Спочатку потрібно вибрати матеріал з чого будемо робити дане холодну зброю, можна взяти свинець, алюміній, бронзу, та хоч золото, якщо воно у вас є! м’який, ковкий, важкий метал синювато-сірого кольору. (Важкий, легко обробляється, можна вилити заготовку, яких потрібно розмірів, трохи м’який, але метал все одно міцніше особи, так що не помнеться) сріблясто-білий легкий ковкий метал. (Легкий метал, легко обробляється, важко знайти потрібного розміру заготовку) сплав міді з оловом і деякими іншими елементами. (Важко знайти литий шматок потрібних розмірів, хороший матеріал і ще важко обробляється)

Візьмемо для даного вироби свинець. Перше, що потрібно зробити це виміряти руку, а саме відстані від вказівного пальця до мізинця (трохи розсовуючи пальці це відстані довжини кастета), тепер беремо дерев’яну цурку, вирізаємо отвори під заготовку. Далі плавимо гідну кількість свинцю і заливаємо в видовбане отвір, у вас це отвір повинен нагадувати прямокутник (довжина це вже говорилося вище, шірена прямокутника це відстань між місцем для удару і долонею, а глибину вибирайте довільно, головне щоб пальці загинались, і їм було зручно ). Заливаємо свинець в цурку, тепер обливають водою і заготівля для роботи готова.

Тепер необхідно взяти аркуш паперу, розміром з вашу заготовку, і намалювати майбутній кастет на папері так простіше, далі вирізаємо з паперу шаблон і прикладаємо до заготівлі. Доклали і обводимо цвяхом і дивимося на фронт роботи. Беремо заготовку з розміткою і все що не потрібно відпилюємо ножівкою по металу і висвердлюємо отвори під пальці, далі шліфуємо напилками (в отворах круглим напилків) і наждачним папером. Ну, загалом, то і все, кастет зроблений своїми руками.

Згодом свинець окислитися і навіть не буде марким.

Як зробити кастет?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!