Як зробити картинку з написом?

Як зробити картинку з написом?

Як накласти напис на фото? Як зробити напис на фото? Такою проблемою часто задаються багато власників графічних матеріалів, які потрібно захистити від нелегально розповсюдження. Проте сучасний світ комп’ютерний технологій легко допоможе Вам вирішити цю проблему.

Вставити напис на фото можна кількома шляхами: скористатися популярною програмою Photoshop або Gimp, он-лайн сервісами або встановити спеціалізовану комп’ютерну утиліту на жорсткий дик Вашого персонального комп’ютера. Давайте розберемо всі можливі варіанти по порядку.

Photoshop вміє майже все, однак, вона досить складна для непідготовленого користувача і використовувати її для захисту фотографій все одно, що стріляти по горобцях з гармати. Он-лайн сервісів існує величезна кількість, однак за їх простоту доводиться платити вкрай урізаним функціоналом, зазвичай навіть пакетний режим відсутній.

Batch icture rotector прекрасне рішення, яке дозволить Вам легко і швидко нанести будь-які написи на фото. Спробуйте. Потужна і в той же час легка в застосуванні програма для захисту фотографій шляхом додати текстів і логотипів. За допомогою даної програми ви без зусиль зможете наносити написи, логотипи або водяні знаки на цифрові фотографії. Як же працює програма для нанесення написів на фото?

Додати напис на фото досить легко. Після скачування програми (це можна зробити прямо зараз!), Встановіть її на вінчестер, відкрийте утиліту.

Виберіть необхідну Вам фотографію або кілька фотографій. Утиліта також володіє можливістю пакетної обробки фото. Після цього вже можна накласти напис на фото шляхом безпосереднього написання або копіювання з іншого місця. Batch icture rotector має кілька шаблонів для написів, логотипів і водяних знаків.

Ви можете скористатися ними в будь-який момент. Також є можливість накласти на оброблювану цифрову фотографію вже готовий логотип Вашої компанії, фірми або організації. Таким чином можна створювати та святкові афіші.

Як Ви бачите, програм дуже проста у використанні, проте має високі функціональні можливості. Зробити напис на фото дуже легко, якщо Ви користуєтеся даною утилітою. Якщо Ви бажаєте придбати Batch icture rotector прямо зараз, то скористайтеся посиланням внизу сторінки.

Спробуйте. Потужна і в той же час легка в застосуванні програма для захисту фотографій шляхом додати текстів і логотипів.

Як зробити картинку з написом?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!