Як зробити картинку в контакті?

Як зробити картинку в контакті?

Після появи на світ соціальних мереж статуси на їх сторінках дуже полюбилися користувачам. Навіть стали створюватися сайти спеціалізовані саме на публікації різних популярних статусів.

Саме це і підштовхнуло творців зробити статуси ще більш цікавими і захоплюючими. Фото статуси нововведення, яке тільки недавно увійшло на наші сторінки в соціальних мережах. Він являють собою п’ять фотографій з’єднаних в лінію, і створює один загальний малюнок. Фото статус можна зробити дуже легко самому, проявивши фантазію або ж можна скористатися спеціальним додатком з готовими шаблонами. Існує два таких безкоштовних додатки.

Заходимо в один з них. Вибираємо найбільш вподобану картинку у відповідному розділі та натискаємо Завантажити до себе на сторінку. Далі всього лише на всього оновлюємо свою сторінку і Вуаля!

Можете милуватися своїм новим, барвистим фото статусом прямо над стіною на вашій сторінці в контакті. Ще один сюрприз. Ви можете відправити фото статус вашому другу, залишивши повідомлення або ж прикласти до нього музичний супровід. Ну а якщо в додатку немає картинки, яка б вам сподобалася, або ви хочете проявити свою фантазію і вкласти в статус свою душу і свої думки це так само просто зробити в цих же додатках.

Треба лише натиснути Створити самому або Додати картинку. Залишається тільки почекати, коли ж завантажиться зображення і вибрати ту частину, яку ви хочете використовувати в якості статусу. Додати зображення можна як з альбому в контакті, так і з комп’ютера.

Можна створювати статуси, що складаються з графічного тексту, так само самому. Вам просто треба натиснути створити свій текст і вписати все, що виший душі завгодно у відведений поле. Можна вибрати колір поля, розмір букв і т. п. Якщо ви хочете створити фото статус своїми руками, без допомоги додатків вам потрібно: вибрати бажане зображення, зайти в будь-який графічний редактор, в якому можна обрізати зображення, типу фотошоп.

Розрізаєте його на п’ять рівних частин, і зберігаєте як окремі зображення у форматі jpeg. Збережіть картинки в новому альбомі в контакті в зворотному порядку, що б остання картинка була збережена перша. Для того щоб створити фото статус в контакті, існує два безкоштовних програми: **.

Як зробити картинку в контакті?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!