Як зробити камін в Minecraft?

Як зробити камін в Minecraft?

Основною особливістю геймплея в minecraft є можливість будівництва всього, що тільки існує в світі. Погодьтеся, що можливість щось створити своїми руками є унікальною особливістю гри. Напевно кожен, хто грав в minecraft хвалився своїм гарним будинком, який сам побудував у грі. І кожен намагається зробити його унікальним і красивим не тільки зовні, але і зсередини. Тому дуже важливим моментом в оформленні будинку є його інтер’єр.

Важливим місцем в інтер’єрі будинку є камін. Він додає красу, комфорт і затишок у ваш будинок. Не кожна людина володіє бурхливою фантазією, тому ця стаття допоможе всім тим, хто задає собі питання як побудувати камін в minecraft? Якщо у вас виникло бажання побудувати найпростіший камін, то вам для цього будуть потрібні камінь або кругляк, а для того щоб зробити нескінченне джерело вогню, слід добути Пекельний камінь, який є єдиним засобом для підтримки вічного вогню.

Можна використовувати цегляні блоки, якщо у вас достатньо глини. При будівництві слід бути дуже обережним, адже є небезпека загоряння будинку.

Тому стіни і стеля навколо каміна повинні бути з такого матеріалу, який не загоряється. Якщо докладніше розповісти про те, як зробити камін в minecraft, тоді слід, по-перше роздобути Пекельний камінь. Як вже зазначалося раніше, за допомогою такого каменю вогонь у каміні можна буде підтримувати нескінченно.

Після того, як ви дістанете цей цінний ресурс приступаємо до самого споруди. Кладемо пекельний камінь у землю, де відповідно стоятиме наш майбутній камін. Слід дотримуватися важливе правило: близько блоку пекельного каменю не повинно бути дерев’яних блоків або інших, які легко загоряються, так як є ризик взагалі спалити свій будинок. А це не дуже райдужна перспектива, потрібно бути дуже уважним і обережним. Цей етап повністю залежить від вашої фантазії, адже варіантів дизайну камінів існує безліч.

Тому, який дизайн ви виберете, такий і буде красуватися у вашому домі. Можна просто обкласти ділянку кам’яними або цегляними блоками, у вигляді коробки, залишивши при цьому відкритою нижню частину, де буде видно як горить камін. Для того щоб зробити димову трубу, слід знову використовувати пекельний камінь.

Його потрібно розмістити в саму трубу, підпалити, і прикрити полублоке будь-якого матеріалу, для того щоб було видно як йде дим.

Як зробити камін в Minecraft?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!