Як зробити йо-йо?

Як зробити йо-йо?

Як зробити в домашніх умовах йо-йо своїми руками? Щоб виготовити йо-йо (її, як пишуть багато геймери на форумах) будинку, знадобляться наступні: бляшані банки з-під будь-якого напою (це може бути банка з-під пива, газованих напоїв або енергетиків), олівець, мотузка, ножиці, ніж і рідкі цвяхи, але можна використовувати і клей. Банки слід добре вимити під напором води і після цього відрізати у них верхню частину.

Зробити це можна таким чином. Від верхнього краю банки відступити один сантиметр і, проколів ножицями дірку, обрізати банку по колу. Більш докладно це спосіб виготовлення її своїми руками описаний у майстер класі з фото етапів роботи, розташованої в кінці статті. Після того, як банку обрізали, необхідно дірочки для відкриття банки заткнути назад, для того щоб залитий в них клей не витікав. Так само можна використовувати не розкриту банку, видаливши з неї рідину за допомогою невеликої дірочки, і після цього її обрізати.

Якщо ж ви хочете зробити йо-йо з відкритої банки, то відкривайте її акуратно. На наступному етапі, нам знадобитися ніж і олівець. Необхідно допомогою ножа відрізати частину від олівця довжиною в три сантиметри. Приклавши два обрізаних шматка банки до кінців олівця, повинен вийти зазор не більше одного сантиметра.

У разі, коли зазор між банкою і олівцем більше, олівець можна трохи обрізати. До речі, ви також можете зробити своїми руками світиться її. Як? Дивіться відео урок нижче — там все досить наочно розповідається.

Але повернемося до класичного варіанту йо-йо ручної роботи. Далі потрібно закріпити олівець з кришками банок. Для цього за допомогою клею з’єднуємо частина олівця з кришкою банки, вставивши його рівно по центру. Після того як клей висох, інший кінець олівця з’єднується з другою частиною банки за тим же принципом. Для того щоб Йо-йо вийшов якісним і легко повертався в руку, потрібно щоб він був досить важким, а для цього не варто шкодувати клей, який заливається всередину банки.

Це дуже важливий нюанс! Коли клей висохне, від вас буде потрібно трохи часу. Потрібно зробити внутрішню частину банки безпечними для мотузки.

Виконати це можна таким чином: акуратно загніть краю жерстяної банки всередину, і після пройдіться трохи надфілем або напилком. Далі необхідно прив’язати мотузку до йо-йо.

Для цього відрізаємо від мотузки шматок завдовжки в один метр. На одному кінці робимо петлю для пальця, а другий прив’язуємо до олівця. Отже, наш йо-йо готовий. Можливо, він виглядає не особливо симпатично, але зате ви, вкладаючи в роботу душу. Для того щоб продемонструвати йо-йо трюки вам вистачить.

Ця іграшка здатна здивувати приятелів будь-якого достатку та рівня освіти. Не забудьте розповісти товаришам, що вона зроблена своїми руками. Як зробити Йо-йо своїми руками в домашніх умовах.

Майстер клас з фото і детальним описом етапів роботи. Робимо світиться її своїми руками.

Відео урок.

Як зробити йо-йо?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!