Як зробити грушу?

Як зробити грушу?

Якщо ти вирішив займатися боксом прямо вдома, то тобі також доведеться відпрацьовувати різні удари, напружувати свою кисть, тобто набити її і так далі. А зробити це без боксерської груші практично нереально. Саме тому у багатьох може виникнути резонне питання де роздобути боксерську грушу?

І дійсно, навіщо переплачувати, якщо можна легко зробити грушу своїми руками. Давай розглянемо декілька варіантів, які розкажуть тобі, як правильно зробити грушу в домашніх умовах, використовуючи підручні матеріали. Боксерська груша своїми руками це реальність, яку необхідно просто втілити в життя.

Щоб зробити грушу для боксу, потрібно спочатку вибрати підходящий матеріал для її наповнення, а також і для обшивки зовні. Не варто думати, що цей процес буде дуже простим, тому краще розглянути всі варіанти, які допоможуть зробити грушу своїми руками.

Є всього три варіанти. Перший це груша для боксу з міцної тканини, згорнутої в два-три шари. Це не саме вдале рішення, оскільки ця тканина може з часом продірявитися, і наповнювач почне просто висипатися. Другий варіант це брезент. Боксерська груша своїми руками з брезенту буде трохи краще, ніж з тканини.

Але, якщо ти все-таки вирішиш використовувати цей матеріал, то також склади його в кілька шарів, тоді він стане ще міцнішим. Зробивши таку грушу в домашніх умовах, не забудь про рукавичках, інакше можна просто зірвати шкіру з рук. Третій варіант, який вважається найбільш доречним, це зробити грушу з шкірозамінника або шкіри.

Цей матеріал не пропускатиме найдрібнішу начинку. Зробити грушу в домашніх умовах легко, тим більше матеріал дуже міцний, тому він може витримати будь-які удари. Проводити тренування на цьому снаряді можна голими руками. Найкращий варіант — скомбінувати два різних матеріалу, наприклад, брезенту з шкірою. Тепер ти зрозумів, який матеріал необхідно використовувати, щоб зробити грушу для боксу.

Тепер треба правильно підібрати наповнювач. Тут існує всього два варіанти: тирса і пісок. Пісок необхідний, щоб зробити боксерську грушу своїми руками щільніше і важче, а от тирсу підійдуть для більш легкого снаряда. Тепер можна переходити до відповіді на питання: як зробити боксерську грушу?

Тобі потрібно зробити грушу своїми руками, в першу чергу сшей боксерський мішок або ж саму грушу. Вибери шкіру необхідного розміру, склади її вдвічі, далі прошити дві лінії, тут важливо стежити, щоб вони були паралельні. Відстань між цими лініями і визначає майбутній діаметр виробу. Щоб правильно зробити грушу в домашніх умовах і витримати правильну форму, необхідно з одного боку вирізаного прямокутника скласти кути і прошити їх по півколу. Інший такий мішечок повинен бути трохи меншим за розміром, він шиється всього на сантиметр менше першого.

Якщо є необхідність утяжелить зроблену грушу для боксу можна зшити і третю ємність, в яку можна буде засипати додатковий пісок. Кожен шов повинен бути потрійним і прошитий за допомогою міцної капронової нитки. Можна для вірності промазати всі шви клеєм для гуми. Отже, у нас вийшло три окремих зшитих і проклеєних мішечка. Тепер боксерська груша повинна наповнитися обраним наповнювачем.

У маленький засипаємо камінчики, поміщаємо його в середній, який внизу і по краях має бути набитий піском. Середній, як ти вже зміг здогадатися, вставляється в останній шкіряний мішок, він наповнюється тирсою. Тепер питання: як зробити боксерську грушу, потихеньку починає відпускати тебе.

Після перших вправ на снаряді наповнювач трохи зіб’ється вниз, тому потрібно буде трохи досипати. Тепер ти знаєш, як зробити грушу своїми руками без будь-яких перешкод, використовуючи тільки підручні засоби. Але не забудь продумати кріплення, завдяки якому груша буде кріпитися. Якщо є бажання і час, то можна піти досить складним шляхом. Для цього зроблену грушу для боксу ти будеш кріпити за допомогою карабінів альпініста, які будуть вшиті у верхню частину отриманого снаряда.

Є й більш прості варіанти. Ти можеш легко вирізати потрібний коло з 12 міліметрової фанери. Вирізали діаметр повинен бути рівним діаметру верхній частині боксерської груші.

У центрі кола просто висвердлюють отвір призначений для мотузки. Просовуєш один кінець, його зав’язуєш на вузол, щоб вона не випадала. Отримана конструкція повинна бути щільно вшита в спортивний снаряд. Зробити грушу своїми руками не так-то й складно, як здавалося на перший погляд.

Ти, звичайно ж, можеш запитати, а чому просто не купити готову грушу в спеціалізованому магазині? Питання дійсно резонне, але ж боксерська груша своїми руками це показник не тільки твоєї індивідуальності, а й умілих рук, ти можеш дійсно пишатися собою.

Тепер ти точно зможеш зробити грушу в домашніх умовах не тільки собі, але і порадувати друзів боксерів, які не відмовляться від такого подарунка. Ще один варіат як зробити грушу дивись на цьому відео.

Як зробити грушу?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!