Як зробити грошову сорочку?

Як зробити грошову сорочку?

Як зробити грошову сорочку Знайомтеся: незвичайне напрямок в магічному мистецтві Маніга. Використовуючи старовинну техніку орігамі та сучасні енергетичні практики, Ви зможете зробити особистий фінансовий талісман.

Ви напевно знайомі з орігамі мистецтвом складання з паперу різних фігурок. Витончені паперові метелики прикрашали весільний стіл китайських мандаринів, самураї розважали дам незвичайними фокусами, перетворюючи простий аркуш паперу то в, то в мушлю. Це мистецтво було доступно лише представникам вищих станів і вважалося ознакою витонченого смаку, хороших манер. Сьогодні ж з’явився новий напрям Маніга, мистецтво складати талісмани з грошових купюр. Чому саме гроші?

Тому що вони володіють потужною енергією. Купюра, переходячи з рук в руки, тільки збільшує енергетичний потенціал. Тому чим вона буде старіше, тим сильніше її магнетичні властивості. Покладіть грошову сорочку в. І в ньому завжди будуть водитися гроші. одна купюра, бажано великого гідності

Візьміть банкноту, розділіть на три частини (в три символ нерозривного зв’язку минулого, теперішнього і майбутнього). Загніть з лівого боку трохи менше третини. крок другий Складіть банкноту навпіл уздовж довгих сторін (щоб визначити середину) і потім розгорніть складку.

Загніть до неї нижній і верхній краю купюри. Розгорніть всі складки, зроблені в попередній операції, і переверніть купюру на іншу сторону.

Зігніть з правого боку тонку смужку (шириною близько 0, 5 см). Знову переверніть банкноту і знову зігніть до центральної лінії довгі краї. Переверніть купюру.

З правого боку відігніть вперед смужку, яку Ви загнули в кроці 3. Розігніть повністю ліву частину купюри, верх і низ. І зігніть по краях тонкі смужки. Це манжети нашої майбутньої сорочки. Переверніть купюру і знову зігніть усередину ліву третину (яку ми загинали на самому початку).

Зігніть до центральної лінії довгі краї. З лівого краю виверніть назовні внутрішні клапани, так щоб їх кінці виступали над верхнім і нижнім краями сорочки.

Знову відігніть назад праву частину і куточки. Зігніть лівий край, протягнувши його під клапани комірця. Грошова сорочка готова! Чим більшого достоїнства купюра, тим потужніше за силою впливу Ваш талісман. Вважається, що Маніга притягує до себе купюри такого ж достоїнства.

Автор матеріалу перевірила силу цього талісмана на себе: Я поклала грошову сорочку в гаманець, і вже через два тижні мені дали I незаплановану премію. А недавно я знайшла на вулиці 500 рублів.

Зі мною такого раніше не траплялося! Вчора зробила талісман і для свого чоловіка. Чекаємо нових сюрпризів! .

Як зробити грошову сорочку?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!