Як зробити годівницю з коробки?

Як зробити годівницю з коробки?

Як часто Ви переробляєте щось використане? Якщо задуматися і включити фантазію можна зробити багато чого цікавого і корисного. Сьогодні я поділюся з Вами деякими ідеями як зробити годівницю для птахів з вже використаних предметів. Спробуйте поекспериментувати на дачі зробити кілька варіантів годівниць.

Це дуже захоплююче заняття. Обов’язково пробуйте робити зі своїми дітьми. Буде цікаво.

Тут я маю на увазі коробку з під молока або соку. Можете розфарбувати її, щоб вона не так виділялася з боку і була схожа з місцевістю. Для невеликих птахів можна просто вирізати віконце в коробці. Цей варіант годівниці для більш великих пернатих. Для виготовлення годівниці можна використовувати звичайні пластикові пляшки.

Використовуйте свою фантазію: розфарбуйте пляшку або додайте чогось більш натурального. Наприклад, використовуйте кору дерева. Тоді годівниця вийде більш природною. Проявіть фантазію. Можна використовувати найрізноманітніші предмети.

Наприклад, тут використані дві тарілки, болт і гайки. Вийшло дуже навіть непогано. Всі варіанти годівниць, про які я розповів, прості у виготовленні. І матеріали для них завжди під рукою.

Тому обов’язково спробуйте придумати свою унікальну годівницю. І надсилайте фото своїх робіт.

Як зробити годівницю з коробки?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!