Як зробити духи?

Як зробити духи?

Якщо вам приїлися аромати, які є у вільному доступі, і вам хочеться чогось ексклюзивного, такого щоб було тільки у вас, але витрачати космічні гроші на такі аромати немає бажання і можливостей, то можна зробити духи своїми руками, будинку. Для цього, вам не потрібно якого-то спеціальної освіти і навичок, все досить просто. Щоб зробити духи будинку Масло жожоба або спирт (для основи). Вибір основи залежить від того, як ви збираєтеся користуватися парфумами, парфуми на основі масла дозрівають за 14 днів і їх наносять тільки на тіло, а парфуми на основі спирту зріють близько 4 тижнів і їх можна наносити на одяг, так як спирт не залишає плям. Ефірні масла.

Наприклад: мирт, герань, іланг-іланг, ці олії значно дешевше і для першого досвіду будуть в самий раз. Скляні посудини для парфумів. Вибирайте такі, щоб в них зручно було змішувати компоненти.

При створенні духів потрібно враховувати три основні складові, виведених парфумерами. Перша складова це так звана голова, верхня нота. Друга серце, центральна нотка.

Третя-основа або базова нота. Всі ці три складові розкриваються в різний час в процесі дозрівання духів. Ефірні масла для майбутніх духів беруть в наступному співвідношенні: для головного ноти беруть одну частину масел. Для серця дві частини і для основи, відповідно, три частини.

По-перше, спочатку змішують головні ноти, до них домішують центральні і потім вже базові друге, додають спирт або масло жожоба, то що ви обрали.

По-третє, розлити по флаконах і забрати на зберігання, в темне місце. Варто зауважити, що для кожної складової ви можете брати по два-три масла.

Аромат може містити в собі до десяти ефірних масел. Якщо ви додасте багато спирту або масла жожоба, то вони можуть зробити запах дуже слабким. Безсумнівно, що процес створення парфумів будинку — це творчість.

До нього потрібно підійти грунтовно запастися терпінням і з часом ви відчуєте результат, скоріше за все в подальшому у вас з’являться власні рецепти домашніх ароматів, а поки можете скористатися наведеними нижче рецептами, щоб створити парфуми своїми руками. Рецепт духів з чуттєвим, пряним і теплим ароматом Для головного ноти візьміть 2 краплі олії іланг-ілангу. Для центральної змішайте по 3 краплі ладану і апельсина.

Для базової ноти, потрібно змішати 10 крапель сандалового дерева і 5 крапель Бензоїлу (розводити в такій же кількості масла жожоба або спирту) Для головного нотки змішайте по 1 краплі лимона і м’яти перцевої. Для серця змішайте по 2 краплі кипариса і мирта. Для базової ноти потрібно змішати по 3 краплі бергамоту, мускатного шавлії і 5 крапель сандалового дерева.

Рецепт парфумів для піднесених, творчих людей Для головного ноти взяти 1 краплю троянди. Для серця по 2 краплі кориці, деревію і 3 краплі ірису.

Для базової ноти 5 крапель трави лимонної і 10 крапель сандалового дерева. Для головного складової 1 крапля троянди. Для серця по 3 краплі іланг-ілангу, пачулі, вербени й жасмину. Для базової складової 8 крапель сандалового дерева. Для верхньої ноти по 1 краплі ветівера і лимона.

Для центральної по 2 краплі ялівцю і лаванди. Для базової ноти по 3 краплі мирта, сандалового дерева і 4 крапель бергамоту. Вам знадобиться: 5 крапель олії кедра, 7 крапель пачулі і 5 мл солодкого мигдалю. Рецепт сексуального, еротичного аромату

Для головного ноти, крапля троянди. Для центральної, по 3 краплі іланг-ілангу, пачулі, вербени й жасмину. Для базової ноти 8 крапель сандалового дерева. Вам потрібно: 2 краплі неролі, 2 краплі меліси, 4 краплі троянди, 2 краплі бергамоту і 4 краплі лимона. До всього цього потрібно буде 25 мл спирту 90%.

Для створення такого аромату вам буде потрібно: 5 крапель троянди, 12 крапель лимона, 2 краплі м’яти, 30 крапель розмарину, 2 краплі шавлії, 5 крапель неролі, 50 мл. спирту Як бачите процес виготовлення духів своїми руками дуже простий. Так що, запасайтеся маслами і всім іншим, що вам знадобитися, щоб зробити духи дому та починайте творити шедеври. Також на цю тему, Ви можете почитати:

Теги: Летимо наверх.

Як зробити духи?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!