Як зробити домашню мережу?

Як зробити домашню мережу?

Як налаштувати домашню групу в Windows 8 ви дізнаєтеся в цій невеликій статті (багато картинок). З появою нової версії Windows процес з’єднання декількох пристроїв для обміну даними в рамках певної мережі все спрощувався і спрощувався.

Тепер, в, об’єднати декілька пристроїв в домашню групу простіше простого, досить лише слідувати цій інструкції і у вас все вийде. Після настроювання домашньої групи в Windows 8 ви зможете бачити всі свої планшети, смартфони, комунікатори, принтери під управлінням нової операційної системи в спеціальному віконці.

Коли ми пройдемо всі кроки, написані нижче, ми дізнаємося, як об’єднати два Windows 8 в одну Доману групу. Давайте почнемо! На головному екрані почніть друкувати Панель управління, виберіть із запропонованого списку потрібний нам пункт меню і зайдіть в нього.

Перейдіть в меню Мережа та інтернет. Виберіть там Домашня група, а потім Створити домашню групу.

Після цього запуститься майстер створення домашньої групи в Windows 8 і почнеться самий важливий процес. Майстер створення попросить вас вибрати пристрої та файли, доступні для них, в межах домашньої групи, а так само проставити дозволу на ті чи інші функції. Натисніть далі. У процесі установки домашньої групи для Windows 8 доведеться натискати цю кнопку досить-таки часто.

Тепер, після того, як ви натиснули на заповітну кнопку, майстер настройки виставив права, дані вами, на все потрібні папки і почав підготовляти перші дані, які потрібно записати. Це пароль.

Не хвилюйтеся, пароль хоч і складний, але його можна буде в подальшому поміняти в налаштуваннях. Поки запишіть його, будете його вводити на кожному пристрої, яке хочете підключити до домашньої групи Windows 8. Натисніть кнопку Finish, або завершити, якщо у вас російська версія Windows 8. До речі, тоді вам знадобляться скачайте їх заздалегідь, попередньо подивившись наші огляди і поради.

Хочете перевірити, чи все вірно ви налаштували в процесі установки? Запросто! Возращаться у віконце домашньої групи і перевіряйте всі права для потрібних папок і пристроїв. Тут ви можете і пароль поміняти. Ви можете виконати додаткову настрйоку прав доступу до тих або інших функцій вашого комп’ютера.

Для це клацніть на відповідному пункті меню. Ви можете тут налаштувати доступність принтера для всіх пристроїв домашньої групи Windows 8 або тільки для декількох. Експериментуйте! Підключення комп’ютера з Windows 8 до домашньої групи.

Перед підключенням переконайтеся, що обидва комп’ютери працюють в одній робочій групі Windows 8, і що вони включені. З комп’ютера, який буде підключатися до домашньої групи Windows 8, зайдіть в панель управління — мережа та інтернет — домашня група.

У цьому віконці вам повинні показати, що знайдена Домашня група і що до неї можна підключитися, ввівши пароль. Натисніть підключитися зараз. Виберіть папки, якими б ви хотіли керувати з іншого комп’ютера і натисніть далі. Тепер введіть пароль (якщо змінювали, вводите новий), який ви записували. Натисніть далі і ви побачите, що Windows підключився до вашої домашньої групи успішно.

Вітаємо! Зайдіть в папку бібліотека на будь-якому, підключеному до домашньої групи Windows 8, комп’ютері і ви побачите всі папки та файли дозволені для перегляду, але знаходяться на іншому комп’ютері. Ви можете управляти цими файлами, права для цього ми вказували кількома кроками раніше. Ви можете перемістити той чи інший файл в папку загальні документи і зможете керувати ним (дивитися, редагувати) з іншого комп’ютера. Те ж саме відноситься і до принтерів, ви можете з’єднати кілька комп’ютерів, які матимуть доступ до одного якогось принтеру і працювати з ним надалі, наприклад, друкувати будь-які файли.

Ви можете підключити до домашньої мережі Windows 8 і комп’ютер під управлінням Windows 7, будь ласка, не забувайте про це!.

Як зробити домашню мережу?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!