Як зробити димар?

Як зробити димар?

По температурі відхідних димових газів. Номінальна робоча температура димоходу не повинна бути менше температури газів, що відходять котла в нормальному режимі роботи. За тиском газів у димарі. Одні димоходи можуть бути розраховані на роботу при природній тязі (розрядження в трубі), інші призначені для роботи з котлами з наддувом — примусовим відведенням продуктів згоряння (надлишковий тиск в трубі).

Випускаються також і універсальні за цим параметром димоходи. За наявністю конденсату в димоході. Одні димоходи призначені для роботи в сухому стані, в умовах, коли конденсат в трубі не утворюється. Інші димоходи обладнані конденсатозбірниками і конденсатовідвідників — можуть працювати в умовах конденсації вологи на стінках труби.

За корозійної стійкості, яка визначається вмістом сірки в спалювати паливо. Димарі діляться на три класи корозійної стійкості до сполук сірки: 1 — клас, димоходи для відводу продуктів згоряння газового палива; 2 — клас, димоходи для котлів на дровах і рідкому паливі з вміст сірки до 0, 2%, 3 — клас, димоходи для котлів на вугіллі, торфі і рідкому паливі з вмістом сірки більше 0, 2%. По стійкості до займання скупчення сажі в димоході.

Димарі можуть бути стійкі або стійкі до загоряння сажі в димоході. При горінні скупчень сажі температура в димоході може короткочасно підвищуватися до 1000 град.

С. За допустимому відстані до горючих конструкцій. Спалимі конструкції в будинку повинні бути розташовані від зовнішньої оболонки димоходу на відстані не ближче, зазначеного в технічній документації на газохід, або додатково захищені від впливу високих температур.

Як зробити димар?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!