Як зробити чоловічу зачіску?

Як зробити чоловічу зачіску?

Волосся середньої. Якщо ви любитель стилю ретро, то кок, як у Елвіса Преслі, можна зробити за допомогою невеликого начосом та пінки для укладання. Якщо необхідна тільки лише стилізація під ретро, то силует кока можна підкреслити хаотичними пасмами, які відмінно сформує віск. Крім того, можна зробити імітацію кока піднятою вгору чубчиком.

Якщо ви любитель класики, то вам цілком підійде стрижка боб. Укладати її також досить просто: достатньо надати волоссю напрямок від потилиці в усі сторони без проділу. Можна зробити зачіску волосок до волоска: при цьому краще скористатися пінкою для укладання й феном з круглою насадкою-гребінцем.

Можна зробити хаотичну укладку: з цією місією відмінно впорається гель або віск. У тому випадку, якщо ви прихильник екстріму, то зачіска в стилі панк для вас. Замість класичного гострого ірокеза можна просто вільно укласти пасма волосся у напрямку від потилиці до чола. Нехай вони спадають на обличчя. Допоможуть вам у цьому віск і пінка для волосся.

Звичайно, класичні методи укладання ірокеза пивом з цукром ніхто не відміняв, але тоді крім ірокеза ви отримаєте на додачу вельми специфічний запах.

Як зробити чоловічу зачіску?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!