Як зробити боке в Фотошопі (Photoshop)?

Як зробити боке в Фотошопі (Photoshop)?

У цьому уроці ви дізнаєтеся, як створити розмитий задній фон, а також як застосувати ефект Боке до ваших фотографій, використовуючи стандартні інструменти, фільтри, включаючи колірну корекцію. Підсумковий результат Вихідні матеріали: Відкрийте вихідне зображення в програмі Photoshop.

Я використовував наступні розміри для початкового зображення. Продублюйте шар із заднім фоном двічі. Вимкніть видимість другого дубліката шару. Перейдіть на шар з першим дублікатом.

Активуйте режим Швидкої маски (Quick mask) і виберіть Радіальний градієнт (Radial Gradient), колір градієнта чорно-білий, поставте галочку у віконцях Дизеринг (Dither) і Прозорість (Transparency). Примітка перекладача: 1. потягніть градієнт від центру до краю документа 2. переконайтеся, щоб галочка у віконці Інверсія (Inverse) НЕ стояла.

Вийдіть з режиму Швидкої маски. Далі, застосуйте фільтр

Розумієте (Blur), для цього йдемо Фільтр Розумієте — Лінзове різкості (Filter Blur — Lens Blur). Зніміть активне виділення і застосуєте фільтр Розмиття по Гауса (Gaussian Blur), радіус розмиття 2рх.

Перейдіть на шар з другим дублікатом, включите видимість даного шару. Застосуйте фільтр Розумна різкість, застосуйте такі налаштування: Ефект Радіус (Radius): 0. 5 pх

Кут Поставте галочку у віконці Точніше Видалити (Remove): Розумієте по Гауса Відокремте квіти від заднього фону за допомогою фільтра Витягти (Extract Filter). Примітка перекладача: для активації фільтра Витягти (Extract Filter), йдемо Фільтр Витягти (Filter Extract) або натисніть комбінацію клавіш (Alt + Ctl + X). У налаштуваннях, встановіть розмір кисть 12, поставте галочку у віконці Textured image, параметр smooth 5, інші настройки за замовчуванням.

Прокрасьте пензлем задній фон, а потім за допомогою інструменту Заливка (Fill), залийте синім кольором зображення квітів і натисніть ОК. Зменшіть непрозорість поточного шару до 42%. Завантажте виділення для шару з виділеними квітами. Примітка перекладача: утримуючи клавішу Ctrl + клацніть по мініатюрі шару, де в попередньому кроці, ви відокремили квіти від заднього фону.

Виділення Модифікація Стиснути (Select Modify Contract): 2рх. Виділення Модифікація Растушевка (Select Modify Feather), радіус розтушовування: 8 px Додайте шар-маску.

Продублюйте поточний шар, відключіть видимість попереднього шару. Видаліть шар-маску, а потім знову додайте шар-маску. Пом’якшіть краю квітів, для цього, перейдіть на шар-маску шару, а потім за допомогою м’якої кисті з низькою непрозорістю, обробіть краю квітів, як показано на скріншоті нижче. Примітка перекладача: колір кисті чорний. Перемістіть текстуру Боке на наш робочий документ.

Продублюйте шар з текстурою Боке. До першого шару з текстурою Боке, додайте шар-маску і на шар-масці, застосуйте радіальний градієнт, колір градієнта: чорно-білий. Поміняйте режим накладення для першого шару з текстурою Боке на Перекриття (Overlay), непрозорість шару 58%.

Поміняйте режим накладення для другого шару з текстурою Боке на Посвітління (Screen), непрозорість шару 25%. Ще раз продублюйте шар з текстурою Боке, розташуйте дублікат шару нижче шарів з виділеними квітами. Поміняйте режим накладення для даного шару з текстурою Боке на

Освітлення (Screen), непрозорість шару 45%. Злийте всі верстви разом.

Примітка перекладача: 1. щоб об’єднати всі верстви разом, перейдіть на самий верхній шар в палітрі шарів і натисніть комбінацію клавіш Ctrl + Shift + Alt + E. 2. На скріншоті нижче видно, що спочатку автор згрупував всі шари в одну групу, а потім створив штамп всіх шарів. Створюючи групу, тим самим, автор створив резервну копію. Якщо у випадку будь неприпустимою помилки, можна було легко повернутися до резервної копії й далі проводити редагування зображення. Далі, йдемо

Зображення Корекція Тон / Насиченість (Image Adjustments Hue / Saturation), застосуйте значення колірного тону +8. Далі, застосуйте фільтр

Спотворення (Distort), для цього йдемо Фільтр Спотворення Корекція лінз (Filter Distort — Lens Correction).

Як зробити боке в Фотошопі (Photoshop)?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!