Як знайти діаметр кола?

Як знайти діаметр кола?

О є центром кола, R є радіусом окружності відстанню від якої-небудь точки кола до центру. За визначенням все радіуси замкнутої кривої мають однакову довжину. Відстань між двома точками кола називається хордою. Відрізок кола, що проходить через її центр і з’єднує дві її точки, називається діаметром. Середина діаметра є центром кола.

Точки кола ділять замкнуту криву на дві частини, кожна частина носить назву дуги кола. Якщо кінці дуги належать діаметру, то така коло називається півколом, довжину якої прийнято позначати.

Градусна міра двох кіл, що мають спільні кінці, становить 360 градусів. Концентричні кола це окружності, що мають загальний центр. Ортогональні окружності це окружності, які перетинаються під кутом рівним 90 градусів. Площина, яку обмежує коло, називається колом.

Одна частина кола, яка обмежена двома радіусами і дугою це кругової сектор. Дуга сектора це дуга, що обмежує сектор.

Рис. 2 Взаємне розташування кола і прямої (рис. 2).

Коло і пряма мають дві спільні точки, якщо відстань від прямої до центру кола менш радіусу кола. У такому випадку пряма по відношенню до кола називається січною.

Коло і пряма мають одну спільну точку, якщо відстань від прямої до центру кола дорівнює радіусу кола. У такому випадку пряма по відношенню до кола називається дотичній до кола.

Їх загальна точка зветься точки дотику кола і прямої. C = 2 R, де CR = С / (2) = D / 2, де С / (2) D = C / = 2R, де

D PSP = R2, де S PSP = ((R2) / 360), де S Коло і круг отримали свою назву в Стародавній Греції. Вже в давнину людини цікавили круглі тіла, тому окружність ставала вінцем досконалості. Те, що кругле тіло могло рухатися саме по собі, стало поштовхом до винаходу колеса.

Здавалося б, що особливого в цьому винаході? Але уявіть, якщо в одну мить колеса зникнуть з нашого життя.

Надалі цей винахід і породило математичне поняття окружності.

Як знайти діаметр кола?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!