Як зловити мишу?

Як зловити мишу?

Вам лінь самому полювати на мишей? Тоді можна доручити цю справу коту. Для початку необхідно навчити кота грамотно полювати на мишей. бо молодий (зелений) і ненавчений кіт не володіє (як правило) тактикою і стратегією полювання. Ваше завдання — зробити з кота рейнджера, з чудовою реакцією, гострими кігтями і чуйним слухом в радіусі всієї квартири.

Тільки тоді ви зможете спати спокійно. 1. Знайомство з суб’єктом полювання Позичте миша у сусіда.

Ви, звичайно, можете зловити мишу самі, але простіше буде, якщо це зробить сусід. Відпускаючи миша перед носом кішки, зацікавте кішку.

Нехай кішка відчує, що миша не є страшним звіром. Основна мета вправи — настройка у кішки систем впізнання мети та її (мети) супровід.

2. Муляж миші Оскільки жива миша-дуже спритне і непередбачуване істота, що відчуває тягу до норки, тренувати молодого кота на живий мишці буде важко. Ви ж не палко бажаєте кожні п’ять хвилин виколупувати її з-під дивана?

Тому для тренування мисливських навичок котячого можна використовувати сірий і пухнастий муляж миші, прив’язаний до дуже тонкої нитці або волосіні. 3. Розучування основних мисливських рухів Вивчіть повадки і бігові рухи миші по енциклопедії. Додайте кота в центрі кімнати і, маніпулюючи швидкістю і курсом мишки, добийтеся стійких умовних рефлексів кота на мишу. Пам’ятайте, що основними етапами полювання є: подстереганіе мети, підкрадання і атака з різних положень.

Вашу завдання полегшує той факт, що ні остаточно ситий кіт непогано реагує на малогабаритний рухомий предмет, такий як бантик, шнурок або клубок вовни. 4. Біг з перешкодами і бар’єрами

Оскільки натуральна миша не висловлює бажання бігати прямолінійно, рівномірно і на відкритій місцевості, а висловлює бажання бігати по важкодоступних місцях (по нірках, під диваном, пож шафою), необхідно навчити кота швидко форсувати будь-які перешкоди. Для цього прив’язуємо шматок апетитною ковбаси до ниточці і простягаємо шматок цієї ковбаски по перешкодах. Не забувайте періобіческі віддавати шматок ковбаски коту на поживу. І не заманюйте кота в такі місця, звідки ви не зможете дістати його вручну, у разі застрявання.

5. Маршрути переслідування Практика показує, що найбільш успішною буває полювання в тому випадку, коли кіт переміщається по знайомих місць і маршрутів. У цьому випадку бігова швидкість і швидкість подолання перешкод буде максимальна. Тому вам слід обчислити всі маршрути, за якими буде переміщатися миша (а при необхідності — прокласти їх самостійно), і, за допомогою муляжу, проробити кілька тренувальних марш-кидків. 6. Робота по пеленгу

Оскільки у вашого кота два вуха, то він може, повертаючи голову, визначати, де знаходиться джерело звуку (це називається бінокулярний слух). Щоб кіт міг впевнено виділяти шебуршаніе і попискування миші серед інших шумів, розмістіть у різних закутках кімнати джерела мишачого шуму. Включаючи їх у випадковому порядку, добийтеся у кота сталого пеленга підозрілого звуку. 7. Загальна фізична підготовка

Не давайте коту валятися і спати! Розвивайте у нього бігові навички та навички стрибків у довжину і висоту (але пам’ятайте, що коти, на жаль, з жердиною не стрибають). Обладнайте коту місце, де він зможе точити свої пазурі і зуби. 8. Миша в лапах Якщо ваш кіт зловив мишу, але не знає, що з нею робити — навчіть його хуку з лівого і з правої лапи.

Це додасть полюванні на мишу останній штрих і логічну завершеність. Вдалого полювання вашому котові! (С).

Як зловити мишу?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!