Як заробити ОК в Одноклассниках?

Як заробити ОК в Одноклассниках?

У наші дні нікого не здивуєш електронними грошима. Так і в соціальних мережах користувачі за допомогою електронної валюти можуть дарувати один одному подарунки, копіювати картинки і вставляти їх в форуми, користуватися платними смайликами, наприклад.

Грошовою валютою в соціальній мережі є «ОК». Дуже багатьох цікавить це питання. Відповідаємо: доведеться заплатити, так як заробити ОК в Одноклассниках ніякими іншими способами не можна. Звичайно, на просторах інтернету користувачеві пропонується безліч програм, які нібито дозволять вам додати ОК просто так.

Насправді, все це виверти шахраїв, безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. Такий хитрий хід з їхнього боку потрібен для крадіжки паролів користувачів. Отже, як в Одноклассниках заробити ок? Тільки поповнити рахунок.

Для цього слід зайти в розділ «Ігри» або «Додатки». Натисніть на кнопку «Поповнити», яка розташована в лівому верхньому кутку.

Тепер належить вибрати спосіб внесення грошей на рахунок в Одноклассниках. Отже, як це можна зробити: Для додавання ОК в Одноклассниках ви можете відправити смс-повідомлення. Це досить зручний спосіб поповнення рахунку.

Вам не потрібно виходити з дому, смс приходить миттєво. Просто введіть свій номер телефону в спеціальне поле у формі. Номер потрібно вводити без вісімки, тобто він повинен складатися з 10 цифр.

Після цього вам прийде відповідь смс-повідомлення з перевірочним кодом, що складається з 3 цифр. На рахунку мобільного телефону природно повинні бути гроші, щоб сума знялася звідти. Хоча є й більш вигідні способи заробляння ОК в Одноклассниках. Також отримати ОК можна за допомогою пластикової картки. Часто використовують карти платіжної системи «MasterCard» або «Visa».

Подобається людям цей переказ грошових коштів, так як він безпечний. Ви зможете отримати необхідну вам кількість ОК в Одноклассниках. Після того, як оплата буде підтверджена, натискайте на «Купити». Крім того, деякі користуються електронними платіжними системами. Ви можете вибрати наступні платіжні системи:

Поповнити рахунок ОК в Одноклассниках можна також через термінали оплати. Наприклад, зручний термінал QIWI (ківі). У терміналі вам слід зайти в розділ «Оплата послуг», натиснути на «Інші послуги», а потім вибрати «Однокласники».

Код можна буде використовувати тільки протягом 5 днів після оплати. Комісія за переказ грошових коштів буде.

1 ОК дорівнюватиме 1 рублю.

Як заробити ОК в Одноклассниках?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!