Як заповнити табель обліку робочого часу?

Як заповнити табель обліку робочого часу?

Табелювання робочого часу необхідно для фіксації графіка та обліку відпрацьованих змін співробітниками компанії. Ця інформація використовується для нарахування заробітних плат та інших компенсацій, у разі, якщо вони передбачені трудовою угодою між працівником і роботодавцем. Сюди ж відносяться і всі додаткові витрати: оплата мобільного зв’язку, відряджень, службових витрат. Разом з тим, на увазі популярності послуг кадрових агентств по виведенню персоналу за штат (аутстаффінгу), а також аутсорсингових (лізингових) послуг з використанням позикового праці, табель є підставою для виставлення виконавцем рахунку замовнику за звітний період, як правило, за 1 місяць надання вище зазначених сервісів. Хто заповнює табель обліку робочого часу?

Найчастіше табель заповнює або безпосередній керівник підрозділу, наприклад, начальник зміни (якщо мова йде про виробництво), або співробітник відділу персоналу. Але бувають і винятки.

Якщо в компанії відсутній відділ кадрів і структура організації невелика, вести облік робочого часу може і представник бухгалтерії, який, у цьому випадку, і становить, і обробляє цю інформацію. Завантажити бланк або зразок табеля обліку робочого часу.

Як заповнити табель обліку робочого часу?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!