Як записати ігри для PS2?

Як записати ігри для PS2?

1. Які диски використовувати? Якщо ви не знаєте, на яких дисках і з якою швидкістю запису ваш різак видає найкращий результат, то використовуйте тільки якісні диски відомих виробників і невелику швидкість запису (близько 4Х).

Таким чином ви продовжуєте життя своєї приставки. Більшість користувачів цього форуму задоволене результатами, що досягаються на болванках фірми Verbatim.

Для найкращої сумісності використовуйте диски DVD-R типу. 2. Як записати гру? Для початку завантажуємо гру. Підійде будь-який формат образу (iso, mds + mdf та інші).

Беремо програму Alcohol 120% і через неї записуємо образ на диск на 4х швидкості. Більш висока швидкість категорично заборонена. Для більшої впевненості можна записати на 2х, але писатися буде набагато довше. Це знову ж не жарти, приставка набагато більше буде зношуватися при високих швидкостях, і менше прослужить.

Менше 4х писати можна, більше ніж на 4х — не можна. Також можна використовувати Nero, але він не підтримує образи у форматі MDF. Все, гра готова!

Можемо сідати за гру!.

Як записати ігри для PS2?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!