Як забронювати готель?

Як забронювати готель?

Перш написати деякі особливості бронювання готелів через сайт Букинг. ком, хочемо згадати основні переваги сайту 1. Огро база готелів по всьому світу. 253034 готелів, розташованих у більш ніж 178 країнах. У системі є як пансіонати з хостелами, так і 5 * шикарні готелі.

Лідируюча в Європі система бронювання готелів. 2. Booking. ком гарантує найвигідніші тарифи на різні напрями і широкий вибір готелів від невеликих сімейних до готелів класу люкс. Величезна кількість відгуків від відвідувачів, система оцінок, фотографії — дозволяють легко вибрати готель по вашим вимогам.

3. Послуги компанії з бронювання готелів надаються безкоштовно (букінг бере свою комісію з готелю). Плата за оформлення броні, обробку та ануляцію замовлення відсутня. Можна забронювати кілька готелів, а потім вибрати той самий (якщо готель не за спеціальними умовами). 4. Система бронювання абсолютно безпечна, оскільки вся особиста інформація та дані про вашу кредитну карту зберігаються в зашифрованому вигляді. 5. Російський інтерфейс, служба підтримки російською мовою.

6. Гарантія низької вартості. Якщо Ви знайдете готель заброньований готель нижче вартістю, можна пред’явити це букінгу, який для вас зробить ціну такий же. Деякі важливі особливості при бронюванні на booking. ком Припустимо ви хочете забронювати готель в Амстердамі — 4 *, почитали відгуки та сподобався готель Novotel, що потрібно знати і на що потрібно звернути увагу при бронюванні готелю в системі booking. com?

Вартість на один і той же номер може бути різною залежно від умов бронювання. На букінгу їх два: з можливістю скасування бронювання і без можливості скасування. Якщо готель пропонує обидва варіанти, то другий завжди дешевше (від символічної вартості до знижки в 50%). Представники готелю знижка 20 євро на добу, якщо їдемо на днів 5, то вже можна заощадити 100 євро.

Але економія Вас зобов’язує оплатити номер, готель спише з вашої картки гроші в цей же день (саме готель, а не букінг). Зверніть увагу на умови бронювання — відмовитися від готелю буде майже неможливо навіть при надзвичайних ситуаціях (захворіли, не дали візу, нельотна погода, збанкрутувала авіакомпанія та інше). Якщо готель піде на зустріч, то навіть може скасувати таку бронь без особливих причин. Якщо добре попросити. Так один готель скасував на прохання неповоротну бронь, відразу після бронювання (посилався на помилку і глюк системи, не той готель випадково пішов у резерв), готель пішов назустріч і без штрафів скасував бронь.

Розраховувати на таке не варто, такий тип резервування підходить якщо ви абсолютно ТОЧНО впевнені у своїй поїздці. Списання грошей, блокування, як забронювати на карту, щоб не зняли гроші та інше. Навіть якщо ви забронювали готель в умовах, якого написано, що він не зніме гроші, він це може зробити. Готель може перевірити вашу карту на валідність і заблокувати деяку суму, щоб знати, що гроші у вас є, у разі не заїзду зможе зняти штраф у розмірі вартості однієї ночі.

Готель також може і не перевіряти карту зовсім. Заблокована сума повернеться до вас на карту через 30 робочих днів, або блок може зняти ваш банк по вашому запиту і грошима тоді знову можна користуватися. Яку суму блокують готелі? Хтось може заблокувати 1 євро, хтось вартість 1 ночі проживання, а хтось всю суму.

Якщо ви забронюєте готель на порожню карту, і готель не зможе заблокувати суму, то він має право скасувати вашу бронь, якщо ви не зміните дані карти. Чи може готель зняти, а не заблокувати суму навіть при поворотному тарифі?

Так, може, хоча це і не правильно. Таке трапляється дуже рідко.

Що робити в такій ситуації? Дзвонити в підтримку букінга (російськомовний номер: місцевий номер телефону:

8108 002535 4011. Для міжнародних дзвінків: +44 20 3320 2612 (російською)), ті в свою чергу зобов’язують готель повернути кошти.

Якщо ви дійсно їдете в цей готель і не хочеться відміняти бронь, можна і перетерпіти таку нахабну витівку. На яку карту можна бронювати готель? Можна бронювати на дебетову або кредитну карту, тип прийнятих карт залежить від готелю.

Всі приймають mastercard, visa і більшість american express, diners club, jcb. Розплачуватися можна карткою в будь-якій валюті. Гроші знімають у валюті тієї країни, куди ви їдете по курсу вашого банку +% з конвертації.

Не підійдуть для броні карти visa electron або mastercard maestro. Якщо Ви боїтеся, що готель спише всі гроші, можете бронювати на карту, на якій буде сума еквівалентна сумі 1-2 ночей проживання. Але варто бути готовими поповнити карту якщо готель захоче перевірити карту зняттям набагато більшої суми. Які додаткові плати можуть зажадати в готелі?

У деяких містах і країнах у вартість не входить міський податок (в Амстердамі це 5%). Наявність сніданків позначається при бронюванні — варто звернути увагу на цей пункт. Що робити, якщо бронь скасувати треба, а тариф не поворотний?

Винні ви самі, тому кращий спосіб — написати готелю і спробувати вирішити всі полюбовно. Якщо готель відмовиться знімати бронь, а ви вирішите схитрувати — заблокувати карту, закрити рахунок, то готель має право вимагати у банку списання з вас цих грошей. Якщо карта навіть дебетова, банк (також як rent car) може загнати карту в мінус, оперуючи договором. Як вписати другу гостя? Багато консульства приймають підтвердження з сайту booking.

com для оформлення візи, але вимагають, щоб в броні були всі гості. Не обов’язково писати в готель, щоб вони скинули свій ваучер, просто при бронюванні можна вказати другої людини через кому після першого, ось так: Підтримка електронну адресу: moscow @ booking. ком

Ваш браузер не підтримує плаваючі фрейми!.

Як забронювати готель?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!