Як з сорочки зробити сукню?

Як з сорочки зробити сукню?

У цій статті я зібрала ідеї по переробці чоловічих сорочок в щось інше. З готової чоловічої сорочки добре шити, тому що на ній вже є готові оброблені деталі. Це і манжети на рукавах, і комір, і застібка.

Все це можна використовувати для декору в новому виробі. Ще один з плюсів є те, що сорочки зазвичай зшиті з якісної бавовняної тканини. Для того, щоб побачити майстер-клас і опис пошиття клікайте на картинку.

Як зшити з непотрібною татової сорочки сарафан для доньки. Гарний жіночий сарафан з чоловічої сорочки. Натиснувши на саму картинку ви потрапите на зарубіжний сайт, де ця стаття була опублікована, а натиснувши ви потрапите на сторінку, де вже є готовий переклад тексту на російську мову. Як зшити з чоловічої сорочки модну туніку.

Як зшити блузку з чоловічої сорочки, намиста і браслет до неї. Як зшити річний топ з воланом без рукавів зі старої чоловічої сорочки. Плаття для дівчинки з чоловічої сорочки. Жіноча селянська сорочка з сорочки чоловіка.

Натискайте на картинку і відкриєте оригінал повідомлення. Переклад знайдете ТУТ. Як зшити цікаву туніку. Ось це я обов’язково пошию собі.

Непотрібних сорочок чоловіка у мене немає, але обов’язково куплю в секонді, напевно, з десяток для переробки. і блуза з буфами. Пляжна сумка. Це я від себе додала, що сумка пляжна.

Чому то відразу захотіла собі зшити саме пляжну з кокой-небудь яскравою сорочки. Ще один майстер-клас про те, як зробити селянську сорочку.

Від себе ще додам, ясла додати трохи гламуру, сорочку зробити довшим, то цілком успішно можна зшити блузку в стилі Кармен. Топ без бретелей. Топ на запах. Це мій особистий внесок у інтернет на цю тему.

Фартух. Тисніть на фото і отримаєте багато ідей. Спідниця з чоловічої сорочки. Плаття з вставкою трикотажної смужки на талії. Дитячі шорти і носові хустки.

Я думаю, що цю на цю тему можна пофантазувати. Це можуть бути і прихватки, і серветки. І багато інших дитячі речі, т. к. на них йде не багато тканини. мені особливо запали в душу.

Натиснувши на наступну картинку, потрапите на майстер-клас з пошиття з рукавів сорочки. Далі просто фото для ідей.

Що зшити зі старих джинсів.

Як з сорочки зробити сукню?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!