Як з паперу зробити змію?

Як з паперу зробити змію?

Скільки я переглянула майстер-класів з виготовлення змії? Багато близько 100. Ось критерії, за якими я зробила сьогоднішній огляд: падлюка повинні бути відносно простими змій вибирала найсимпатичніших.

Як же це важко У природі чарівну змійку знайти взагалі неможливо, тому ті майстри, яким вдалося зробити символ року 2013 симпатичним, заслуговують наше з вами захоплення. Це моя змійка-спіраль (схему докладаю, на все знадобиться 3 хвилини). Повісити можна під люстрою, наприклад. Роздрукувати потрібно на аркуші щільного двосторонньої паперу формату А4, вирізати і підвісити за хвіст.

Очки робимо з паперу контрастного кольору. (Відкрийте і збережіть картинку на свій комп’ютер, тоді при друку буде правильний розмір) Ось простенький варіант впораються учні початкових класів. До звичайної гармошці з двох смужок кріпимо голову, схема якої додається.

Ось таку змійку складати ще простіше і ще швидше. Пробуємо!

Майстер-клас веде справжній японець російською мовою! Це вже зовсім примітивно, але чому б і не приклеювати до останнього колечку гірлянди ось такий язичок і оченята? Нехай буде ще одна змія! Така рухлива об’ємна конструкція по зубах тільки просунутим майстрам орігамі. , А раптом і у вас вийде зробити схожу змію своїми руками? Змії з тканини, в’язані змії

Чесно кажучи, всі вони робляться за одним шаблоном. На щастя, тіло змії має просту форму. Саме, на мій погляд, складне.

Заради того, щоб ви могли визначитися і створити чарівного звірка, я зібрала багато картинок. Як вам ось ця красуня з жовтими косами навколо голови? Майстер-клас. Поруч її подруга.

У докладних картинках пояснюється, як намалювати такі милі оченята Відкривайте! Ось ще два зразка для натхнення.

Викрійки все найпростіші, цікаво підібрані тканини і оченята-намистинки: А в цій ідеї мені сподобалися фетрові нашивки.

Погодьтеся, виглядає цікаво! Гудзикові очі просто зачаровують. Поки мені попався лише один майстер-клас, буду шукати ще, доповню обов’язково корисні посилання. Ось така подвесочка за кілька хвилин. Все в картинках.

Змія з пластиліну, солоного тіста або марципанової маси Рекомендую майстер клас для дітей, який підготувала моя дочка.

Як з паперу зробити змію?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!